Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Honnan tudom, hogy véd a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy véd a tabletta?

Figyelt kérdés

10 napja szedem a tablettát,mensi első napjától. Elmúlt a vérzésem tőle,pár napig semmi nem volt, pár napja barnázok,és pirosas,rózsaszínes vérzésem van,konkrétan csak “csöpög”. Betegtájékoztatón olvastam,hogy normális az első levélnél a rendszertelen vérzés,viszont az egyik ismerősöm belémrakta az ideget,hogy biztosan nem hat a tabletta,neten pedig azt olvastam,hogy a vérzés még nem jelenti azt,hogy nem véd :/

Nekem amúgy ez a legelső fogamzásgátlóm,minden nap percre pontosan szedem.. Volt valaki hasonló helyzetben? Ti váltottatok nagyobb hormontartalmú gyógyszerre?



2019. febr. 24. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Véd a tabletta,de ahogy olvashattad teljesen normális az első,sőt,az első 3 levélnél a pecsételés.

Ha az megnyugtat,akkor várjátok meg az első levelet és csak azután hagyjátok el az óvszert.

2019. febr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval. Teljesen igaza van.
2019. febr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akármi van a papírokra írva, az első levelet mindenképpen érdemes kivárni, mert akkor egy ciklus lement és biztosan azt a védelmet nyújtja, amit ígér.
2019. febr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
Én is kivártam az első levelet, ezt javaslom, pedig mensi elején kezdtem szedni.
2019. febr. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!