Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges, hogy a fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy a fogamzásgátló miatt nem tudok fogyni? Valakinek esetleg van ebben tapasztalata?

Figyelt kérdés
7 éve szedem, ez alatt a 7 év alatt kb 10 kg-ot híztam. Nem hirtelen, hanem szépen lassan, tehát nem egy “látványos” hízás volt. Ezt a 10 kg-ot most vér-verejtékkel próbálom leadni és nem megy. Az orvos szerint az étrendem rendben, intervall futás és súlyzós edzés heti háromszor meg van, a pajzsmirigyem rendben. Mennyi esély van rá, hogy a fogamzásgátló miatt nem tudok lefogyni? Negatív mellékhatásokat nem tapasztaltam a gyógyszer mellett.
2019. márc. 4. 08:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Ez a hízás inkább az utóbbi másfél/két évben sikerült, illetve átgondolva a hangulatom is sokkal rosszabb, ingadozóbb. Lehetséges, hogy 7 év bogyó szedés után most kaptam meg ezeket a mellekhatasokat vagy ne erre gyanakodjak?
2019. márc. 4. 08:48
 2/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat hormontartalmú fogamzásgátlóknál, hogy "megerősödsz" elsősorban mell és fenék tájékon. Nem feltétlen jelent kikerekedést, de súlygyarapodás előfordulhat. Lehet, hogy a hízás maga nem volt konstans, de az is lehet, hogy híztál előtte is, csak nem figyelted.
2019. márc. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, és szerinted érdemes lenne emiatt abbahagynom? A nőgyógyászom szinte tukmalja rám. A hízás egyébként egész testre történt, nem egy egy specifikus részre. Elég magas vagyok, így annyira talán nem észrevehető, de engem zavar és egészségesebb szeretnék lenni.
2019. márc. 4. 13:07
 4/4 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász persze, hogy tukmálja, hiszen jutalákot kap utána a gyártótól. Ha még nem tetted, hagyd abba!
2019. aug. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!