Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mióta szedem a fogamzásgátlót,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta szedem a fogamzásgátlót, felcsusszant 10 kg. Tudom hogy víz visszatartó hatása van, de talasztaltabb nők véleményét kérném: le lehet kemény diétával és sporttal fogyni 10-15kg-ot?

Figyelt kérdés

2013. dec. 21. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Le lehet.

Nem a vízvisszatartás okozza azt a plusz 10 kilót.

2013. dec. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 10 kg nem normális. Amikor én elkezdtem fogamzásgátlót szedni, 1, azaz egy kiló jött fel rám.
2013. dec. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én is kb. ennyit szedtem fel, mikor elkezdtem szedni a gyógyszert... :(

Kő keményen diétáztam 3 hónapig, kb. a felét le is adtam, aztán több egyszerűen nem akart lemenni. Azóta már abbahagytam a szedését, elkezdtem futni, odafigyelek a táplálkozásra és újra annyit mutat a mérleg, mint előtte. Bár sosem voltam nádszál alkat, csak nem szabad feladni! :)

2013. dec. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mert a női nemi hormon "kinyomja" a tesztoszteront, ezért sokkal könnyebben hízol, és nehezebben izmosodsz (és gyengébbek lehetnek a csontjaid és hajlamosabb lehetsz a depresszióra stb....)


Kevesebb szénhidrátot vigyél be mint eddig tetted, és ha nem akarsz nagyon szarúl kinézni akkor figyelj arra hogy fehérjéből sokat egyél mert különben az izmodból is nagyon sok fog fogyni....

2013. dec. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!