Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aki a Dienille nevű fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki a Dienille nevű fogamzásgátlót az ötödik napon kezdte szedni, mennyit várt?

Figyelt kérdés

Elolvastam és nem, nincs benne a betegtájékoztatóban.

Igen, orvos javaslatára kezdtem így szedni.



2019. márc. 10. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdemes a teljes hónapot megvárni. És nem azért, mert ugyanúgy, mint bármelyik másiknál 1 hét után ezen szedés mellett ne alakulhatna ki a védelem, csak ha még most kezded el először szedni, vagy hosszú idő után először, akkor mivel nem vagy hozzászokva még a rendszeres szedéshez, akkor jobb, ha másra is hagyatkozol, mert könnyen kimaradhat egy szem, ami miatt pedig máris lehetsz terhes. 1 hónap alatt pedig már berögződik a napi szedés.
2019. márc. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért?Az benne van a tájékoztatóban,hogy elkezdheted az 5.napon?Mert én nem láttam.
2019. márc. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Èn Estelle-t szedek ès èn is az ötödik napon kezdtem szedni. Nekem azt tanácsolta az orvos,hogy várjak egy hónapot.Biztos,ami biztos🙂
2019. márc. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!