Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Tegnap szexeltünk a barátommal és a második alkalommal miután elment és kivette,leszedte az óvszert és az oldalán volt egy kis lyuk,a hiányzó darabka meg a másik kezében. Úgymond nem lövellt ki a spermája,alapból sem szokott és most nagyon kevés volt,az óvszerbe lehet egyáltalán nem is ment. De persze azért megijedtünk. Kb 5 nap múlva kell megjönnie,már az előző napokban tapasztaltam magamon a menstruáció előtti változásokat (vízvisszatartás,puffadás,pattanások). Azonban tegnap este is elég rosszul éreztem magam,fájt a gyomrom,ma hajnalban pedig szintén erre keltem és hánytam is. Azt szeretném kérdezni,hogy létezik az,hogy a lehetséges fogantatás utáni első nap már van reggeli rosszullét? Vagy csak reménykedhetek,hogy ez csak a stressz.

2019. márc. 19. 04:29
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

Az hogy ilyen korán legyen terhességi tuneted lehetetlen. Legalabbis en ugy gondolom. Terhesseghez viszont nem kell egy egesz adag eleg egy kis csepp is. Azt mondjak hogy menstruacio elott elott es utan kozvetlen nehez teherbe esni. Nekem sikerult rogton utana elso probalkozasra. Ne stresszelj. Mar felesleges. Azert a terhesseghez sok minden szukseges nem csak te es a parod :). Szoval nyugi. Szerintem ha megjon ha nem, a biztonsag keveert 2 het mulva csinalj egy tesztet.


Bocsi a helyesirasi hiabakert. Nem magyar a billentyuzetem

2019. márc. 19. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igenigen,tudom,hogy egész kevés sperma is elég,sőt az előváladékban is lehet. Koszönöm a választ,erősen reménykedek,hogy ez még tényleg nem a terhesség jele,veszek majd tesztet is.
2019. márc. 19. 04:54
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazság szerint nagyon minimális az esély arra, hogy terhes legyél. A luteális szakaszban vagy, és nagyon ritka, hogy ilyenkor történik meg a tüszőrepedés.
2019. márc. 19. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű a terhesség, nyugodj meg.

Ha nem jönne meg mégse, ki kell vàrni a 2 hetet a teszttel, addig felesleges megcsinàlni.


A tünetek nem ennyi idő utàn jönnek.

2019. márc. 19. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,megnyugtattatok kicsit!😄
2019. márc. 19. 05:06
 6/9 anonim ***** válasza:
30%

Mi nagyon védekezünk. Duplan is. Egyenlore nincs tervben masodik gyerek. Sot en nem is igazan akarok mar (2.hazassag). De mimdig parazok


28l

2019. márc. 19. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A reggeli rosszullétek a magas HCG hormon szinttel függenek össze, ami csak a beágyazódás után kezd termelődni, az meg csak a fogamzás után kb. egy héttel kezdődik.


Egy nappal egy esetleges fogamzás után - egy, a petevezetékben vándorló, megtermékenyítés után osztódó - petesejt semmilyen terhességi tünetet nem lenne képes okozni.

2019. márc. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább valami jó kis vírust nyaltál be. A terhességtől még nem hányhatsz.
2019. márc. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem.

De valaki magyarázza már el, hogy normál felhelyezés és használat esetén, hogyan szakadhat el az óvszer?

2019. márc. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!