Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Másik fogamzásgátlóval ugye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másik fogamzásgátlóval ugye nem nő meg a trombózis esélye, ha eddig nem volt?

Figyelt kérdés

Elizette-el kezdtem a "pályafutásomat", de bolond voltam tőle, meg iszonyatosan véreztem, így az akkori nőgyógyászom Jangee-t írt föl helyette. Bő 2 évig elvoltam vele, viszont az utóbbi 1 évben olyan migrénjeim lettek abbahagyáskor, hogy mozdulni nem bírtam. Mondtam már 1 éve is orvosnak (egy másiknak) de közölte hogy migrénes vagyok így jártam.

Azóta találtam egy új orvost, most voltam nála rákszűrésen, és közben kérdezte, milyen a menzesz stb, mondtam neki is, hogy migrénes vagyok közben. Erre felírt egy újfajtát (Iamna), ami elvileg alacsonyabb hormontartalmú, így talán a migrén nem lesz gond. A kérdésem az, hogy ugye nem lesz nagyobb eséllyel trombózisom vagy bármi más ettől a gyógyszertől, illetve magától a váltástól? Esetleg talán kisebb eséllyel is lenne bármi, ha tényleg "alig" van benne hormon?

Köszi előre is :)



2019. márc. 20. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg az orvosodat?!
2019. márc. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert most jutott eszembe?
2019. márc. 23. 13:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Nos, erről tényleg az orvosodat lenne érdemes megkérdezni. Esetleg olvasd el a betegtájékoztatót, bár ott csak az arányok vannak leírva, hogy ennyiből ennyi nőnek lett trombózisa.
2019. márc. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!