Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A tablettamentes hét utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tablettamentes hét utáni második napon (az új levél második napján) belém élvezett a párom, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Rendben beszedtem minden gyógyszert volt megvonásos vérzés is előtte, az új levél két bogyóját is beszedtem. Amiért bizonytalan vagyok az az, hogy mindig reggel veszem be, viszont az előző levelet végig este vettem be (13 órával később, de minden nap ugyanakkor, nem maradt ki egy sem), majd az új levelet megint reggel kezdtem el.

2019. ápr. 2. 06:27
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja, az kimaradt, hogy az előző levêl 18. szemével késtem 12 órát, de az aktus és ez között meg beszedtem harom tablettat (este), majd jott az egy het szunet, es aztan meg ket tabletta (reggel), es a masodik reggeli tabletta delutanjan szeretkeztunk eloszor.
2019. ápr. 2. 06:32
 2/2 anonim válasza:
Ha végig szedted a gyógyszert, ahogy írtad, akkor nem lehetsz terhes! Csak annyi esély van rá, ami a gyógyszer mellett is (0,01 % talán), én évekig szedtem, volt, hogy ki is maradt 1-1 szem, de akkor is csomót szexeltünk és nem lett belőle "probléma" :) A tablettamentes napokon is védve vagy ilyenkor.
2019. ápr. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!