Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen jelei vannak az esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak az esemény utáni tabletta sikerességének/ sikertelenségének?

Figyelt kérdés

Ma hajnalban történt a baleset, kb 9 orával később, délutan írattam fel/ vettem be tablettát (Escapelle). Annyi még fontos lehet, hogy pont a napokban van a "középidőm", vagyis elvileg most a legesélyesebb/ leggyorsabb a megtermékenyülés és beágyazódás, ezért is aggódom.

Már több mint hat óra eltelt a bevétel óta, és semmilyen változást nem mutat a szervezetem (a betegtájékoztatóban leírt mellékhatások közül semmit sem érzek). Ennek így kell működnie? Valakinek volt már hasonló tapasztalata, és ha igen, mikor jelentkeztek a tünetek, vérzés, hasfájás, émelygés stb.?

Illetve, ilyenkor csak várni és remélni lehet, vagy érdemes utólag felkeresni orvost (gyógyszerész ismerős írta fel korábbi vény alapján, nőgyógyásszal nem beszéltem), vannak még biztosító módszerek?



2019. ápr. 2. 22:20
 1/4 Fiatallányka ***** válasza:

Nekem sem volt semmilyen mellékhatása a gyógyszernek (ugyanez volt) és szerencsére baba sem lett.

Semmi rosszat nem jelent ha nincs gondod tőle, nem kötelező hogy bármelyik mellékhatás előjöjjön.

2019. ápr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem sem

Volt semmi. Állítólag akkor vannak tünetek ha valoban terhes lettél volna amúgy is. Szóval ne izgulj semmi nem

Lesz. Örülök!

2019. ápr. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem semmi nem volt. Szerencsére ciklusom sem borult fel különösebben.
2019. ápr. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A mellékhatás azért MELLÉKhatás és nem HATÁS mert nem kívánatos, de valakinél jelentkezik. Ismétlem: valakinél, nem pedig mindenkinél.

Az semmit se jelent, hogy semmi bajod tőle, nem jelenti azt, hogy nem hat. Örülj neki, hogy nem okádsz pl.

Nem tudsz semmit tenni, meg kell várni a menzeszt. Ha nem jelentkezik időben vagy jóval kevesebb a szokásosnál, akkor tesztet kell csinálni. Felesleges orvoshoz rohangálni, mivel nem tudja megállapítani ilyen korán, hogy terhes vagy-e vagy sem. Az egyetlen plusz biztosító módszer, ha 5 napon belül felrakatsz spirált.

2019. ápr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!