Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedésének 4....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szedésének 4. napján pecsételő vérzés? Van ok aggódni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már lassan 1 éve szedek fogamzásgátló tablettát. Most a 7 tablettamentes nap után (megjött rendesen a megvonásos vérzésem), elkezdtem szedni újra a következő levelet. A 4 napon barnázást tapasztaltam, illetve még az 5.en is volt egy minimális. Ma van ez az 5. nap.

Még ilyen nem volt velem. Szerintetek ez gondot jelent, vagy ez jelentéktelen és nem kell vele különösebben foglalkozni?


Ha pár napon belül nem múlik el, természetesen fogok kérni időpontot nőgyógyászhoz, de gondoltam először ide írok, hogy járt-e már valaki esetleg hasonló cipőben, és vannak-e tapasztalatok? Nem szeretnék egyből minden aprósággal orvoshoz rohangálni, nincs semmilyen fájdalmam, és tényleg egy egészen minimális pecsételő vérzésről van szó. Mégis, kicsit megijesztett, mert ilyen még nem történt velem.


Köszönöm szépen a segítséget!


2019. ápr. 8. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy van okod aggódni, ha fogamzásgátlót szedsz...
2019. ápr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. ápr. 8. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne legalább telefonon konzultálni a nődokiddal. Elmondod neki így röviden, ahogy ide is leírtad, aztán majd szól hogy ez normális, vagy inkább fáradj be hozzá.


Betegtájékoztatót bogarászd át (neten fent van, ha a tiéd nincs már meg) hátha van benne valami infó erről.


(majd kíváncsi lennék a fejleményekre - én is tablettán vagyok, egyelőre semmi ilyen nem történt, de jó lenne tudni hogy ha ilyen történne velem is, hogy mizu)

2019. ápr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2 napig tartott az egész, utána elmúlt. Ma voltam nődokinál, azt mondta, ha nem erős a vérzés, hanem csak pecsételő, és pár napig tart max akkor nem jelent semmit, nem kell foglalkozni vele. :)
2019. ápr. 10. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!