Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Írhat fel a nőgyógyász fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írhat fel a nőgyógyász fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Ma megyek először nőgyógyászhoz, de szeretnék feliratni fogamzásgátlót. Lehetséges hogy az első alkalommal ír fel gyógyszert? Ha terhes vagyok az most kiderülhet?

2019. ápr. 16. 06:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Csak ő írhat fel, és igen ha terhes vagy akkor ki fog derülni.
2019. ápr. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Én is első alkalommal már irattam gyógyszert 🙂 simán felírják ez a dolguk és igen a rendes vizsgálatnál mindentl hogyan megvizsgálnak kiderül ha terhes vagy.
2019. ápr. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Ilyen kérdést apám!!!!

Szerinted ki írhat fel fogamzásgátlót egy nőnek, a pék?

Szerintem te ne szexeljél még hanem tanuljál!!!!

2019. ápr. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A kérdésemben lényegében arra szeretnék választ kapni hogy amennyiben először megyek nőgyógyászhoz, írhat e fel fogamzásgátlót az első vizsgálat alkalmával, de azért köszönöm szépen kedves hármas válaszoló. Minden kedves érdemben kommentelőnek köszönöm szépen, így már egy fokkal nyugodtabb vagyok. További szép napot mindenkinek.
2019. ápr. 16. 07:23
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Miért ne írhatna? Komolyan érdekel, honnan jött a gondolat, hogy nem írhat?? :D
2019. ápr. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális, nem fogja felírni, hanem kérni fog egy vérvételt, véralvadással együtt, májfunkcióval kiegészítve.
2019. ápr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Van amelyik felírja, van amelyik kér előtte egy két vizsgálatot. Amennyiben nem akarsz váratlanul elhunyni egy esetleges trombózis miatt, ne hagyd, hogy csak úgy felírják.
2019. ápr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Hiba magyaráz az utolsó kettő, trombózis hajlam vizsgálat alapesetben nem szükséges a fogamzásgátló felírásához, ha nincs rá külön indok.
2019. ápr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Leiden-mutációra nem fognak tesztelni valóban, bár nem lenne nagy hátrány, mert az emberek jelentős hányadát érinti, de egy D-Dimmer vizsgálatot semeddig nem tart elvégezni, csak szakorvosnak kell kérni, sok kellemetlenségtől kímélné meg a beteget. Májfunkciót pedig illene nézni a felírás előtt, az egy másik kérdés, hogy ténylegesen a felíráshoz csak egy toll, bélyegző és recept kell.
2019. ápr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ma már elektronikus receptek vannak. Legfeljebb a "felírás igazolás"-hoz szoktak, de hivatalosan taj szám alapján le tudják kérni (elvileg) gyógyszertárban, hogy miket "írtak fel" neked :) :)
2019. ápr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!