Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lanyok van itt olyan akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok van itt olyan akinek nem haszmalt a fogamzasgatlo?

Figyelt kérdés

Tudom hogy sok ilyen kerdes van.

Tudtommal se chron se pajzsmirigy betegsegem sincs.

Bevettem 24.aktivat, es akkor voltam egyutt a parommal, aki belemelvezett. Az elso megvonasos verzesem se jott meg. Ilyenkor mi a teendo? Folytassam a kovetkezo levelet?Mennyi esely lehet a terhessegre?

Felszivodasi zacarom az lehet van :/

Attol tartok hogy nem hatott.



2019. ápr. 23. 09:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A 6. Valaszolonak: igen, elso levelt fejeztem meg be csak, egy honap
2019. ápr. 23. 20:28
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Az elején előfordulhat hogy kimarad a megvonásos vérzés.

De ha ez az első levél és nem használtatok óvszert akár terhes is lehetsz. Általában az 1. hónapban kell kiegészítő védekezés is mert még nem biztos a védelem, de ezt az orvos is elszokta mondani.

2019. ápr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Fiatallányka ***** válasza:
100%

Nem mindenkinél áll be már az első hónapban a vérzés a tabletta mellett sem. És lehet hogy most a stressz tényleg csak tetőzi.

Egyébként ha babát vársz semmilyen hatása nem lesz rá ha tovább szeded a gyógyszer, 6 hetes magzatnál alakul ki a kötődés anya és magzat között, addig biztosan nincs gond.

Szoritok azért hogy megjöjjön a napokban! ☺️

2019. ápr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Koszonom lanyok😊 Remelem nem leszek terhes.
2019. ápr. 23. 21:47
 15/15 A kérdező kommentje:
*lettem
2019. ápr. 23. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!