Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egyszerre kettő fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerre kettő fogamzásgátló tablettát vettem be. Ez normális? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval elég zűrös napjaim vannak és tegnap a fogamzásgátló helyett egy másik gyógyszerem vettem be (alakra teljesen ugyanúgy néz ki még szinte csomagolásra is). Ezt csak ma vettem észre mikor vettem volna be a mait. Elolvastam a tájékoztatót, mindent úgy csináltam ahogy ott le van írva. (bevettem mindkettőt egyszerre, mert ezt írta) Szerencsére előző héten nem szeretkeztem szóval a terhesség veszélye kizárva.

A kérdésem az lenne, hogy az lehetséges-e,hogy mivel most kimaradt egy szem és kettőt vettem be egyszerre, előjöttek megint azok a tünetek amik akkor voltak mikor elkezdtem fogamzásgátlót szedni? Pl, hogy bevétel után pár percre mennem kell wc-re és kicsit puhább a székletem? Emiatt most nem is merek elmenni, mert félek, hogy akkor csökken a hatása...Vagy lehet, hogy a wc-zés a sok stresszel van összefüggésben?


Köszönöm annak aki végigolvassa és értelmesen válaszl, sajnálom ha kicsit összeszedetlen lett, nemrég kezdtem el szedni a tablettát és még sosem történt velem ilyen. Egyébként azt tudom, hogy most a következő 7 napban mindenképp kell valami kiegészítő védekezés.


2019. ápr. 28. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez furi,még sosem hallottam,hogy be kell venni az aktuálist és a kimaradtat egyszerre
2019. ápr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet elolvasni a tájékoztatót te nagyon okos??!
2019. ápr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt írta elolvasta...ezért lepődtem meg én is
2019. ápr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolóknak:

A Roxanelle-nél például pontosan így kell eljárni, én azt szedtem (nyilván akkor, ha csak másnap az adott időpontban veszed észre a hibát, egyébként, ha este 10kor felejtetted el, és reggel 6-kor veszed be, akkor nem kell bevenni az aznap estit is). Furcsa, én azt hittem mindegyiknél így van.


Nekem ilyen tüneteim sosem voltak, és én inkább a stresszre tippelnék. Viszont ha amúgy is kiegészítő védekezést használtok, végképp biztos, hogy semmi hatása nem lesz, ha most puhább (még csak nem is híg) a székleted, menj el nyugodtan.

2019. ápr. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!