Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha lejárt a 3 hónap ugyanazzal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lejárt a 3 hónap ugyanazzal a recepttel kiválthatom a következő 3 adagot vagy vissza kell menni a nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Már csak egy pár szem van hátra, és nem tudom hogy most vissza kell e mennem vagy kiválthatom a recepttel újra a 3 adagot, felhívnám őket csak Május elseje miatt nem vennék fel de ha vissza kell mennem akkor már holnap időpontot kérnék :) Köszönöm a válaszokat.

2019. máj. 1. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Visszakaptad a receptet?

Van rajta érvényességi idő.

Vissza kell menned receptért, de a háziorvos is felírhatja.

Ellenben Németországban a zöld recepttel mehetsz a következő 3 hónapért egyből. :)

2019. máj. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jaa igen visszakaptam a receptet, és most látom hogy 1 hónapig volt érvényes tehát már márciusban lejárt, rendben akkor majd iratok fel újat.

Köszönöm a válaszod :)

2019. máj. 1. 20:22
 3/3 A kérdező kommentje:

Azert irom le ha valakinek aktualis lesz: Voltam a gyogyszertarban es a receptre ra van irva hogy max. 12 pakk egy evben tehat ezzel mehetek egesz evben.

Ausztriaban lakom :)

2019. máj. 10. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!