Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan lehet késleltetni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet késleltetni a menstruációt?

Figyelt kérdés
Már hallottam erről, de nem tudom, hogy pontosan hogyan kell csinálni. Én Tri Regol fogamzásgátlót szedek és úgy tudom ha a 7 gyógyszermentes napon szedem tovább a következő levél bogyót akkor lehet késleltetni a vérzést. Ez valóban így van? Ha igen, akkor nem lesz ettől semmi bajom?
2010. júl. 6. 11:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
miért akarod késleltetni?
2010. júl. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert megyek külföldre a barátomhoz és pont akkor jönne meg. Már nagyon régen találkoztunk és nem lenne jó az az időpont a menstruációra.
2010. júl. 6. 11:24
 3/11 anonim ***** válasza:
nem lehet
2010. júl. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
szia, az unokatesomrol tudom h mivel az eskovoje es a havija pont egy napra esett volna ezert orvostol kapott vmi gyogyszer felet es kesett neki egy hetet. semmi baja nem lett tole de sztem jobb nem bolygatni a "rendszert" ha az mar beallt,mas kerdes persze h kinek milyen okkal lenne ra szuksege. en a helyedben bizots infot nogyogyasztol kernek.
2010. júl. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Citromos módszer :D

Én még nem próbáltam, lehet hogy tévhit hogy eltolja pár napot, de akkor sem marad ki :)

(Sokan mondják, hallottam róla)

2010. júl. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Olvasd el a betegtájékoztatót, rajta szokott lenni. Az egyfázisúakkal gond nélkül lehet késleltetni, a tri-regolhoz még nem volt szerencsém.
2010. júl. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

C vitaminnal...:)

azz jóó mert van minden boltba...

2010. júl. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én hallottam arról, hogy ha minden nap iszol egy kis citromlevet, akkor csúszik pár napot. én ki is próbáltam és tényleg csúszott, de lehet, hogy csak véletlen volt :D
2010. júl. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy oldottam meg anno, hogy az esedékes naőp elött egy héttel minden nap megittam kb 2 dl citromlevet magába és közel 2 hetet késett is
2010. júl. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát a citrom mód már nekem is bevált:D De nem tiltja senki,hogy együtt legyetek,miközben megvan...Nem tudom milyen lehet,mert még tapasztalatlan vagyok e téren.De én két héttel mielőtt megjött minden nap ittam 2-3 dl citromlevet.és 9 napot késett
2010. júl. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!