Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan lehet késleltetni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet késleltetni a menstruációt? (gyógyszert szedek)

Figyelt kérdés
Stodette-t szedek,és eddig mindig szombatra jótt meg kivéve a múlt hónapot,akkor pénteken ésjövőhetén jön meg és hétfőn szedem be az utolsó szemet.hogy lehetne 1 nappal tovább húzni,hogy ne pénteken hanem szombaton jöjjön meg?
2009. dec. 6. 17:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

olvasd el a betegtájékoztatóban.

nem minden gyógyszernél ugyanúgy kell....

2009. dec. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
elolvastam,de nem túl értjető a számomra:S valaki aki ugyanezt szedi letudná írni érthetőbben?
2009. dec. 6. 17:24
 3/13 anonim ***** válasza:
Miért, mit ír? Lefordítom neked.
2009. dec. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Na jó, előkerestem


A menstruáció időpontjának késleltetése

Későbbre halaszthatja az esedékes havi vérzést, ha a Stodette csomag kiürülése után nem tart szünetet, hanem a következő nap újabb csomag megkezdésével folytatja a gyógyszer szedését. A második csomagban levő gyógyszereket felhasználva a csomag kiürüléséhez szükséges ideig (vagy szükség esetén ennél rövidebb ideig) késleltetheti a menstruációt. Ez idő alatt áttöréses, vagy pecsételő vérzés jelentkezhet. A második csomag kiürülése után tartson 7 napos gyógyszerszünetet, ennek letelte után a szokott módon folytathatja a készítmény szedését.



Magyarázd el légyszíves, hogy ezen mit nem értesz!

2009. dec. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
aztt értem,hogy nem kell 7 napos szünetet tartani,meg hogy egyből elkel kezdeni a szedését,az a problémám,hogy én nem egy teljes levelet akarok beszedni,hanem nekem csak 1 nappal kéne csúsztatni,szal ne péntekre jöjjön meg hanem szombatra
2009. dec. 6. 17:32
 6/13 anonim ***** válasza:
ahány nappal szeretnéd megváltoztatni a mensi időpontját, annyival előbb hagyod abba az adott levél szedését.
2009. dec. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
figyi....sztem előbb aztz próbáld ki, h később veszed be a gyógyszered. szóval ha eddig mittomén este 9kor vetted be, akkor ezentúl este 11-12 körül vedd be. nekem így tolódott át vasárnapról hétfőre. régebben mindig 9kor vettem be énis, és vasárnap jött meg. aztán átálltam a későbbi szedésre, éjfél után szedtem be a gyógyszerem, éjfél és hajnali 1 között, és áttolódott az egész hétfőre.
2009. dec. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
17:35-ös,de te is ezt a fajtát szeded/szedted?
2009. dec. 6. 17:39
 9/13 anonim ***** válasza:
Amit a 17:35 írt fajtától független. Te is kipróbálhatod.
2009. dec. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nem, én triregolt szedek. de ez télleg fajtától független. nyugodtan kipróbálhatod.
2009. dec. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!