Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Étvágy növekvés=terhesség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Étvágy növekvés=terhesség?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót használok már 9 hónapja,azonban ez a ciklus más volt mint a többi.Már 3 hete èrzem hogy nőtt az étvágyam,és többet eszem.Nem mondanám hogy kívánósabb lettem,csak gyakrabban érzem hogy kínoz az éhség.A 3 hét alatt már 2 tesztet csináltam,egyet 2 hete egyet pedig 2 napja és mindkettő negatív lett.Vérzésem tegnap megjött teljesen normálisan,időben,de az éhség nem múlik.Félek hogy én vagyok az akinek nem mutatja ki egy teszt se hogy terhes:(volt már valakivel ilyen?nem tudom mot tehetnek hogy elmuljon!

2019. máj. 4. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemhiszem hogy terhes vagy. Ez a ciklus illetve a fogamzásgátló miatt lehet. Egyébként én ajánlanám a hormonmentes fogamzásgátlókat, hónapokon , éveken belül tönkre fogja tenni a szervezetedet a sok hormon. Olvassgass utána, ajánlom hormonmentes videóit youtubeon. Hasznos lehet.
2019. máj. 5. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

sajnos konkrétumot én se tudok mondani, de nekem is ez épp a problémám. Most is az előbb lesunnyogtam a knyhába enni, mert nem bírtam már, pedig hatalmas vacsorám volt.:D Na mind1..nem tudom, de lehet benne valami. Hallottam már olyanról, hogy vérzés mellett terhes valaki, de ha ott a negatív teszt is, akkor lehet, hogy neked más lesz ennek az oka és valószínűleg nekem is. Nem teszteltem még, de én is fog. gátlót szedek, kicsi az esélye a babának.

2019. máj. 5. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Menjetek el egy normál orvoshoz ha annyira zavar hogy picit többet esztek mint eddig jesszus

Mellesleg ettől még nem leszel terhes, főleg nem fogamzásgátló mellett úgy hogy megjön és még negativat is jelez, elöbb lesz valamilyen hormon vagy gyomor peoblémád

2019. máj. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlót szedsz, megjött és negatív a teszted. Ezer más dologtól lehet fokozott étvágyad, és terhesség esetén se az első három hétben jelentkezne ez a tünet. Gyakorlatilag nulla az esélye.
2019. máj. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!