Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek így terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek így terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnapelott voltunk egyutt a baratommal (gumival vedekeztunk) elment benne es ahogy huzta ki lecsuszott.Az óvszer vege kint volt belolem (szerintem a fele kilogott) es ahogy eszrevettuk egybol ki is vettem illetve a baratom megis nezte hogy neme serult meg stb szerencsere nem volt vele semmi..Ngyon felek hogy esetleg kerult belem a spermabol.Orulnek ha nem mert 19 eves vagyok es nem szeretnek meg egyenlore gyereket nem tudom mit csinaljak hasam picit felvan puffadva illetve a derekamnal erzek enyhe szurast nem tudom hogy ez ezert vane gondolom meg ilyen hamar nem jelentkezhetnenek a tunetek,remelem csak en gondolom tul a dolgokat.:( Azt egyebkent hozza tennem hogy mar tobb mint egy honapja nincs menstruaciom utoljara marcius 27.en jott meg azota pedig semmi nem tudom szamite ez valamit mert ugy hallottam hogy akinek nincs menstruacioja annak nem is lehet nagyon gyereke (persze kivetelek mindig vannak)


A valaszokat elore is koszonom


2019. máj. 7. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz. Akinek meg nincs épp menstruációja az lehet épp gyereket vár.

De szerintem nem vagy terhes. De inkább doki az a tuti.

2019. máj. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy terhes vagy, hiszen nem került beléd sperma. Ha terhes is lennél, legkorábban 2 héttel később érezhetnéd a tüneteket, tehát ezek a tünetek biztos, hogy nem attól vannak.

Az, hogy ritkán vagy nem rendszeresen jön meg a menstruációd, egyáltalán nem jelenti azt, hogy nem eshetsz teherbe. Emiatt ne hanyagold a védekezést.

2019. máj. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!