Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik fogamzásgátló módszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fogamzásgátló módszert ajánljátok az első együttlétre? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Főleg azoknak ajánlják ugye a tablettát akik rendszeresen élnek nemi életet, és első együttlétre az óvszert szokták ajánlani. Én valamiért tartok az óvszertől, kiszakadhat, lecsúszhat vagy eleve lehet lyukas, és első alkalomnál gondolom idegességben rosszul is fellehet tenni. Ezért félek az óvszertől, viszont a tabletta meg nem gyerekjáték, hormonokat tartalmaz, felboríthatja a szervezetem egyensúlyát. És ha fel is iratok, kitudja milyen lesz az első, lehet, hogy utána nem is lesz gyakori a sex, szóval ilyen szempontból meg még felesleges is lenne feliratni...Viszont mint fent írtam, az óvszertől meg tartok.

Azt még hozzátenném hogy hosszú kapcsolatom van, és msot érezzük úgy, hogy eljött az ideje ennek is.


Ha vmit rosszul gondolok vagy félre vagyok tájolva, szivesen hallgatok meg mindenkit, senkit nem fogok lepontozni, nagyon szeretném a véleményeteket és tapasztalatokathallani! :)


2010. júl. 6. 18:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Óvszer. A felhelyezése nem túl bonyolult, de ha félsz akkor ki kell próbálni előtte..

Olyan nem hiszem hogy van, hogy eleve lyukas...azért ezeket elég komolyan tesztelik. Ha figyelsz rá, akkor nem csúszik le.

A kiszakadás benne van a pakliban, de akkor meg rohanás a nőgyógyászhoz és 72 órás tabletta. De első alkalommal nem hiszem, hogy olyan vadak lesztek, hogy kiszakadjon:D

2010. júl. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Esetleg Pharmatex és óvszer kombinációja? Mert a Pharmatex termékeket nem igazán ajánlják önmagában, elég sok Pharma-baba van már, úgyhogy amellé érdemes gumit is használni.
2010. júl. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A Pharmatex tabletta ugye? Nem nagyon ismerem őket, ha iratok is, akkor meg nem én akarom ajánlani az orvosnak hogy milyet szeretnék, hanem hagyom hogy megvizsgáljon és azt irassa fel ami a legjobban megfelel nekem.
2010. júl. 6. 19:01
 4/16 anonim ***** válasza:

Szia te tudod mi a jobb.

Én egyet mondok olyan nincs hogy utána nem lesz gyakori a szex. Ha így gondolod kár elkezdeni is.

A mai fogamzásgátlók hormontartalma meg nagyon kicsi.

És ha jót akarsz a fiúdnak és nem akarod megtörni az együttlétet utána úgy akarsz elaluni hogy benned van és nem akarod a szüleid elől takargatni az óvszereket és többször is akarsz játszani anélkül hogy a fiúd nyafogna és anyagilag megengedheted akkor vegyél fog gátlót.

2010. júl. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Elsőre akkor se vegyen foggátlót basszus. Betegségek is vannak a világon egyrészt, másrészt lehet 1 hónap múlva szakítanak. Akkor szedjen tablettát, ha megért rá a kapcsolata.

Egyébként a pharmatexet nem kell felíratni, úgy tudom nem vényköteles. De magába eszedbe se jusson! Csak ha aggódsz a gumi miatt, akkor használjátok mellé még azt is.

2010. júl. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, szükséged van rá és utána is gyakran lesztek együtt, a legbiztonságosabb a tabletta. Az első együttlét előtt is nyugodtan elkezdheted szedni, és így a terhességtől való félelem már letudva, ami sokat számít - kevésbé fogsz görcsölni.

Az óvszerrel vagy megbarátkozol, vagy nem - igen, valóban kiszakadhat, de akkor is van megoldás. Ha nem akarsz tablettát szedni, marad az óvszer.

Bármit választasz, benne van a pakliban, hogy balul sül el - azt válaszd, ami Téged jobban megnyugtat a biztonságosságával és a legkényelmesebb. (Én a tablettát választottam, semmi problémám vele már egy éve).

2010. júl. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem véletlen írtam, hogy hosszú a kapcsolatunk, ennyi erővel minden kapcsolatban benne van hogy 1 hónap múlva szakítanak... Amiatt meg nem fogok vele szakítani, ha nem jó az ágyban
2010. júl. 6. 19:32
 8/16 anonim ***** válasza:
Pharmatex készítmények vény nélkül kaphatóak a gyógyszertárakban. Nem a nőgyógyász írja fel :)
2010. júl. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
én a pharmatexet csak akkor ajánlom, ha el akarod venni a kedveteket a szextől:D irtózatosan csíp ugyanis, ráadásul nem véd valami nagyon, ahogy egy előző válaszoló írta. Én a gumit javaslom, nem olyann nagy ördöngösség azt felhúzni, rosszul nem hiszem, hogy fel lehet és annak az esélye, hogy kiszakad vagy lyukas, minimális. Mi is azzal csináltuk először a barátommal, kicsit tovább tartott felhúzni, de semmi extra. Ha nagyon parázol, youtube-on mág videókat is találsz:D
2010. júl. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszi. :D

Ha tudom hogy ez a kapcsolat még sokáig fog tartani, akkor sem érdemes tablettát iratni?

2010. júl. 6. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!