Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bennem maradt az óvszer....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem maradt az óvszer. Lehet bàrmilyen problémám?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy legutóbb, amikor együtt voltunk a párommal szeretkezés közben kiszakadt az óvszer, nem vettük észre időben, ezért elmentem esemény utáni tablettáért, amit bevettem az előírtak szerint. Az óvszer egy kisebb darabja bennem maradt, ezt nem vettük észre, viszont két nap múlva ki jött belőlem. A kérdésem, hogy lehet e ebből bármiféle probléma? Terhesség ekkor lehetséges?

2019. máj. 18. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Tehát akkor beléd is élvezett?

De ha vettél be esemény utánit,akkor nem hiszem hogy lenne probléma. Amúgy meg ennél többet úgysem tudsz tenni egyelőre.

Azért menj el dokihoz szerintem.

2019. máj. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt hogy a tökömbe csináltátok hogy kiszakadt és egy darab benned maradt? Kiharapott a méhed egy darabot belőle vagy mi a fene...
2019. máj. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Harap a pna.Bmeg jó,hogy a fszát nem harapta le.Én kihúzatnám a fogait.
2019. máj. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel elmentél esemény utáni tablettáért és feltételezhetően megvizsgáltak mielőtt ezt felírták, mi a problémád? Szólt volna az orvos ha baj van. Terhesség szempontjából lényegtelen hogy benned maradt-e a darab vagy sem (bár fogalmam sincs ezt hogy csináltátok), hiszen bevetted a tabit.
2019. máj. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!