Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A túl sok análtól lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túl sok análtól lehet bármilyen problémám?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem hogy a záróizom nem gyengül el túlságosan? 19/L

2017. jan. 26. 11:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Nem gyengül el, erős izom, visszaáll. Probléma akkor lehet, ha nem megfelelő előkészítéssel csinálod és megszakad az izomszövet. De megfelelő tágítás mellett ez nem szokott előfordulni.
2017. jan. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
max. kipottyan belőled a szar.
2017. jan. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Igen annak a veszélye fenn áll hogy kitágulsz ott alul,pláne ha jó nagy méretes farok van benned.
2017. jan. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%

Megfelelő tágítás nem létezik, nézzétek már meg, hogy hogy néz ki a belső záróizom: kifelé domborodik, pont azért, mert az a dolga, hogy azt tudja bent tartani, a kifelé jön. Ami pedig kintről akar bejutni, annak el tudja zárni az útját.

A megfelelő tágítás úgy nézne ki, hogy ezt a funkciót teljes mértékben sikerül kiiktatni, tehát amit bedugnak, nem okoz sérülést. Na de hogy fog onnantól bármit visszatartani??

Ha pedig hagyjátok azt a funkcióját, hogy a záróizom tudjon zárni, akkor lesznek fájdalmak és sérülések.

Akinek már nincs fájdalom anál közben, ott már eléggé meglazult ahhoz, hogy befelé is engedjen, meg kifelé is.


Nem kell messzire menni: már a középkorban is úgy igazolták, hogy ki él homoszexuális viszonyban, hogy felnyúltak a se.ggébe, és ha laza volt az izom, már mehetett is az inkvizíció elé.


Ez most ilyen modern újdonság, hogy az anális szex tök jó és semmilyen kárt nem okoz, sőt, lassan kötelező is lesz, mert annyira jó.


És természetesen mindenki szakértő a témában, aki már csinálta egyszer, és nem lett belőle pelenka egy életre.

2017. jan. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Tudjátok, mi a vicces? Hogy a végbél nem a rendszeres szexre lett kitalálva, mégis kész tényként kezeli mindenki, hogy a rendszeres anális szex semmilyen változást nem okoz hosszú távon.

Közben meg huszonéves lányoknak fikázzák a pasik a vagináját, hogy azért lett saláta puncija, mert szét van kú.rva, és ha valakinek van egy gyereke, abban csak harangozni lehet, és 30 fölött már a tank is meg tud fordulni a milf-ekben.

Holott a vagina pont arra van kitalálva, hogy naponta lehessen dugni, mégis tényként él mindenki fejében, hogy azt el lehet használni pár év alatt.


Most akkor hogy is van ez?

2017. jan. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5%
Kifordul a beled. Igen, a seggeden keresztül.
2017. jan. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

#4:

Ott hibádzik az okfejtésed, hogy az az izom utána visszaáll. Nem marad kitágulva, hanem szépen regenerálódik, ilyen csodálatos a testünk :-P

És igen szakértő vagyok benne, több mint másfél évtizede művelem méghozzá mindkét oldalról, mivel bi vagyok ;-) A párom (nő) is élvezi, szereti és én is élvezem. Rendszeresen játszunk tágítós játékokat oda-vissza egymáson és egyikünknek sincs semmi problémája ennyi idő után sem.

És egy picit nézz utána, ez nem most divat, mindig is a szexuális kultúra része volt, már az ősidőktől. Most csak felgyorsultak a kommunikációs csatornák és azért találkozol vele többet.

2017. jan. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én olyan véleményt olvastam egy orvostól, hogy egyén függő, de idővel az izomzat elgyengülhet. És akkor marad a pelenka.
2017. jan. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%

Nemgyengül el az izom, hülyeségeket írtok. Nyilván ha nagyon tágítod minden nap (értsd megpróbálod felnyomni az öklöd), akkor lehet némi tágulás, de hát ez minden izom nyújtásánál így van.

Az egyedüli változás az az, hogy a folyamatos kívülről történő behatolásnál, a vegetatív idegrendszer már nem rántja össze a belső izomgyűrűt. Ezért is lehet ujjal megállapítani, hogy valaki műveli-e rendszeresen az anális szexet.

2017. jan. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
30%

Nem tudom. De hogy rettenetesen sajnálom a mai lányokat, az biztos.

Bocs az offért.

2017. jan. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!