Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális, hogy hosszabb ideig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy hosszabb ideig tart a menstruációm? Lehet ez a fogamzásgátló mellékhatása?

Figyelt kérdés
Csütörtök (05.30.) este jött meg, péntek reggel vettem be az első szem fogamzásgátlót,ugyanis most kezdtem el szedni (Jangee). Viszont sokkal kevesebb vér távozott és általában 4-5 napig tart a menstruációm, 2-3. napon elég erős a vérzés, utána pedig nagyon kevés van. Most pedig nem volt egyáltalán erős a vérzés, talán közepesnek mondanám az eddig kritikus 2-3. napon, azóta elég kevés van, de még mindig tart, pedig már kedd van (06.04.) és ilyenkorra már szinte el szokott múlni. Be tudható ez a fogamzasgatlo mellékhatásának? Más tünetetet nem észleltem, volt részletes kivizsgálás mielott felírták volna a gyogyszert.

2019. jún. 4. 21:33
 1/1 anonim válasza:
Ha csak most kezdted szedni akkor nem kell aggódnod.
2019. jún. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!