Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Védett még a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Védett még a fogamzásgátló tabletta?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos most tudtam meg, hogy egy ideig nem forgalmazzák az eddig általam szedett gyógyszert.


Hétfőn együtt voltam párommal, szerdán vettem be az utolsó hatóanyagot tartalmazó tablettát. (24/4 napos felosztású)


Holnap megyek orvoshoz, és el is kezdem egy másik szedését.


Úgy tudom, hogy az utolsó aktív tablettáig védve voltam. Van esély mégis a teherbe esésre?


Köszönöm válaszaitokat, remélem megnyugtatóak lesznek.



2019. jún. 2. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Most van a megszakításos időszakod?
2019. jún. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen. Ma van a 4. Placebo tabletta. Szerdán volt az utolsó aktív. És ugye hétfőn éltem nemi életet.
2019. jún. 2. 11:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha még szedted a tablettát és akkor éltél nemi életet, akkor miért ne védett volna? A szünetben nem vagy védett akkor, ha élsz nemi életet és nem folytatod vagy nem folytatod pontosan a tablettaszedést.
2019. jún. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én is így értelmeztem. Csak bennem volt mégis a félelem. Túlságosan is, hiszen fiatalon igyekszem felelősségteljes lenni. És nem számítottam rá hogy ilyen helyzet fog kialakulni.

Holnap megkerdezem az orvost is, és kezdek egy másik fajtát.


Köszönöm szépen a válaszokat!

2019. jún. 2. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!