Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » FONTOS! Baleset miatt Escapell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FONTOS! Baleset miatt Escapelle tablettát vettem be,3 órával az aktus után, normális, hogy semmilyen mellélhatása nincs?

Figyelt kérdés
Honnan tudhatom, hogy hatott? A ciklusom 10. napján vagyok, es olyan gyorsan cselekedtem amennyire csak tudtam, vajon gyerek lesz belőle? Mennyi az esélye?

2019. jún. 19. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Várj többet.


Aztán pedig menj el nőgyógyászhoz, ellenőriztesd magad.



ennyi ésszel.

2019. jún. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet kiosztani, ész ide vagy oda, védekeztünk, elszakadt, ez ellen mi nem volt mit tegyünk. Inkább normális válaszokat szeretnék, amik hasznomra lehetnek. Köszönöm!
2019. jún. 19. 15:52
 3/6 anonim ***** válasza:

3 óra után még nem lesz semmi.

Maximum másnapra. Ne aggódj.

2019. jún. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudjatok, ha butaságot kérdezek, de milyen mellékhatásnak kellene jelentkeznie?

Mi is gumival védekezünk a párommal, de sose tudni, mindig lehet baleset, jobb ha tudom mikor mire számítsak.

2019. jún. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2019.



Internet.



Keresőmotorok.



"4. Lehetséges mellékhatások

Mint minden gyógyszer, így ez a gyógyszer is okozhat mellékhatásokat, amelyek azonban nem mindenkinél jelentkeznek.

Nagyon gyakori (10 emberből több mint 1-et érint):

- Émelygés

- Rendkívüli vérzés a következő menstruáció jelentkezése előtt

- Alhasi fájdalom

- Fáradtság

- Fejfájás.

Gyakori (10 emberből legfeljebb 1-et érint):

- Hányás. Amennyiben hányás jelentkezik, olvassa el a "Tennivalók hányás esetén" című fejezetet.

- Szokatlan menstruáció. A legtöbb nőnél a megszokott időben normális vérzés jelentkezik, de néhány esetben a menstruáció késik vagy előbb kezdődik. A következő menstruációig előfordulhat némi rendkívüli vagy pecsételő vérzés is. Amennyiben a menstruáció több mint 5 napot késik vagy a vérzés szokatlanul gyenge vagy szokatlanul erős, mielőbb forduljon orvosához.

- Emlőfeszülés, hasmenés, szédülés a gyógyszer bevételét követően.

Nagyon ritka mellékhatások (10 000 emberből legfeljebb 1-et érint):

Kiütés, csalánkiütés, viszketés, duzzanat az arcon, medencei fájdalom, fájdalmas menstruáció, hasi fájdalmak."

2019. jún. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugyanez velem februarban tortent meg . Elszakadt a gumi es minden ment belem.


Ejszakai patika, orvos volt a partnerem, ezert kiadtak neki, ugyanezt a bogyot, Escapelle

1-2 oran belul be is vettem.


A kovetkezo napokban SEMMI mellekhatasa, SEMMI tunete nem jelentkezett. En is csodalkoztam.



Aztan jott a fekete leves ... 2 hettel korabban megjott, nem is akarhogy. .. nagyon eros verzessel.


Aztan kb. egy honappal kesobb jottek ki a tovabbi tunetek.... nagyon faradt voltam non stop napokon keresztul mindegy mennyit aludtam, emelyges, es a legrosszabb: HASI GORCS.

Egyik alkalommal ugy begorcsoltem a varosban, hogy mentot kellett hivni ... nem tudtam labra allni.. borzalmas volt, emlekezetesen fajdalmas nap. Sose felejtem el


Nem lettem terhes, de valoban nem cukorka ez a gyogyszer.

2019. jún. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!