Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A vádli görcs lehet a trombózi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vádli görcs lehet a trombózis jele (fogamzásgátló szedése miatt)?

Figyelt kérdés

Két hete hétvégén tapasztaltam először, hogy reggel iszonyúan begörcsölt a vádlim, utána órákig éreztem még a fájdalmat. Ma reggel ugyanerre keltem fel. Óriási fájdalom a jobb vádlimban. 2 és fél éve szedek fogamzásgátlót, ami ugye növeli a trombózis kialakulását. Nagyon félek, hogy emiatt van a görcs a lábamban. Lehet összefüggés a kettő közt? Hagyjam abba a gyógyszert?

A nőgyógyászom holnap rendel, de biztosan nem lesz szabad időpontja, mert hetekkel előtte be kell jelentkezni hozzá. Kérem segìtsen ha tud valaki!

Olvastam neten, hogy lehet magnéziumhiány is, illetve sajnos minimum napi 8 órát ülök a munkahelyen.

Valakinek saját tapasztalat?

N


2019. jún. 19. 22:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

#9: Legalább ő meg akarja nézetni magát egy orvossal, amit az itteni válaszolók 90%-a nem tesz meg, hanem a válaszokra hagyatkozik. Nehogy már ez is gond legyen. Miért kell mindenkit mindenért gúnyolni?

Az én fogamzásgátlóm tájékoztatójában is le van írva, hogy ha trombózis jelét fedezzük fel, azonnal hagyjuk abba a szedését. Nem csak az első 3 hónapban fordulhat elő. De ilyeneket írni, hogy meg fog halni stb. Ha a rosszindulat fájna, már sok ember ordítana itt.

2019. jún. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ma reggel fél 6-ra ismét arra keltem, hogy görcsöl a vádlim :( Csak most a bal. Azóta is fáj megint.
2019. jún. 22. 09:11
 13/14 anonim ***** válasza:
Azt azért jobb, ha tudod, hogy ha valakinek begörcsöl egy izma akkor teljesen normális, hogy utána a görcs mértékétől függően akár napokig is fájhat. Ok-okozat.
2019. jún. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, csak zavaró, hogy a héten már másodszor riadok fel a fájdalomra, ami kitart egy napig.
2019. jún. 22. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!