Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a teendő, ha a Ladeering...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha a Ladeering hüvelygyűrű kiesett és nem vettem észre?

Figyelt kérdés

Tegnap délután fürödtem, akkor még megvolt, viszont most fél órája ellenőriztem, hogy meg van e még és nem volt meg!!

Felhelyeztem egy új gyűrűt, mert a betegtájékoztatón az volt, hogy ha 48 órán belül észreveszem, hogy nincs meg helyezzek fel egy újat.

A tanácsotokat szeretném kérni, vagy akinek volt már ilyen az írja le a tapasztalatait. Előre is nagyon szépen köszönöm!



2019. jún. 21. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
A betegtájékoztató mit ír, mennyi időre szabad kivenni? Ezt a márkát nem ismerem, de másnál 3 óra. Ha ennél tovább hiányzott, akkor használd tovább, de mellette védekezz máshogy is, 1-2 hétig. Ha kevesebb ideig hiányzott csak, akkor én semmi mást nem tennék.
2019. jún. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
3 órát ír a betegtájékoztató itt is, de félek mert fogalmam sincs, hogy mikor esett ki és hova. Kerestem itthon de sehol nem találtam meg. Remélem az új gyűrű megoldást nyújt.
2019. jún. 22. 12:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem van hogy mélyebbre csúszik és jól fel kell nyúlnom hogy érezzem szóval nézd meg jól, azért egy hüvelygyűrűt érzi az ember ha kiesik, esetleg vécézés közben történhetett.
2019. júl. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem maradj az analnal.
2020. máj. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!