Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most akkor milyen fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor milyen fogamzásgátlási módszert ajánlanátok? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tegnap voltam orvosnál és mivel nemsokára gyógyszereket kell szednem (és mivel azok gyengítenék a tabit) azt mondta, hogy ne szedjek tablettát amit már 2 éve szedek és semmi bajom nincs tőle és nekem bevált. Óvszerrel meg sem én sem a pasim nem élvezzük a szexet. Olvastam pár másik módszerről, pl. az 3 havi injekciósról, de arról olvastam néhány rossz dolgot, meg félek is hogy a sok hormontartalma miatt nem lehetne később gyerekem, meg érdekelne az is hogy mennyibe kerül. Meg vannak azok a spermicides szex előtt felhelyezendő kúpok, de annak a hatásában nem igazán bízok.

Ha valakinek van valami ötlete, hogy most mit csináljak az légyszi írjon. Előre is köszi


2010. júl. 9. 09:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem inkább válaszátok a gumit még ha nem is szeretitek
2010. júl. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy nem szeretjük, hanem, hogy nem élvezzük. Sztem a 2 nem ugyanaz.
2010. júl. 9. 09:50
 3/12 anonim ***** válasza:
válasszátok bocs
2010. júl. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
jó bocsánatot kérek.......akkor is inkább gumi nem?ha meg nem élvezitek akkor válaszd a spermicides szarokat amik nem érnek semmit..
2010. júl. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De azért az is fura, hogy a mai világban ez az összes választék. :S
2010. júl. 9. 09:54
 6/12 anonim ***** válasza:
A Pharmatex készítményeket mindenesetre hanyagoljátok. Nem a legmegbízhatóbbak...
2010. júl. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
09:51 vagyok.hát igen...sztem maradjatok inkább a guminál mert a többi módszer nem a legbiztonságosabb.mi is szoktunk gumit használni a barátommal néha de én se szeretem annyira mert fáj úgy(én gyógyszert szedek)
2010. júl. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hallottam már róla :S barátnőm is terhes lett tőle
2010. júl. 9. 09:59
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
09:56 -os vagyunk. Nálunk is annyira hatásos volt a Pharmatex, hogy az eredménye holnapután lesz 6 hónapos, de nem bánjuk, gyönyörű kék szemei vannak :)
2010. júl. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Gratulálok :D jó babázást
2010. júl. 9. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!