Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megjön e rendesen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megjön e rendesen?

Figyelt kérdés

A múlt hónapban bevettem az escapelle fogamzásgátlót,rá pár napra megjött a menstruáció.

A kérdésem az lenne hogy,most ebben a hónapban fog e kèsni vagy nem jön meg egyáltalán? Tisztában vagyok hogy ez nagyon fekavart viszont szeretném tudni hogy most mi lesz


2019. júl. 4. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Kezdjük azzal, hogy nincs menstruàciód.

Fogamzásgàglót szedsz, szóval nem menstruálsz, megvonásos vérzésed van!

Amìgy a betegtàjékoztatóban minden levan írva, csak utàna kéne nézni..

2019. júl. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az esemény utánit vettem be,rendszeres fogamzásgátlót nem szedek
2019. júl. 4. 15:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Erre nem igazán tudunk válaszolni, nem vagyunk egyformák! Én is mindennap szedem, ha lemegy a 21tabi utána jön meg de csak barnazassal 4.level után 2.-3. napon (7napos szunetben). Az első levél után nem volt semmi változás ugyanúgy vereztem, a 3.nal gyengült. Nekem még nem volt hogy ne jött volna meg valamilyen formában mert ugye a nyálkahártya kijön de olvastam már olyat , hogy van akinél kimarad egy hónapban de ez okozhatja külső inger is pl. stressz

22l

2019. júl. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaaj akkor felejtős amit írtam azt hittem fogamzásgátlót szedsz bocsánat!
2019. júl. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezotéria rovatban többet tudnának mondani.
2019. júl. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!