Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzágátló ugye tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzágátló ugye tényleg hatásos?

Figyelt kérdés

Fiatal nő vagyok és most fognak nekem az életben először fogamzásgátlót felírni, mert már szükséges. Az lenne a kérdésem hogy ugye tényleg működik? Ugye nem tud olyan lenni hogyha tényleg előírás szerint precízen szedem, akkor nem hat, és teherbeesek? Tudom hogy antibiotikumot nem szabad mellé szedni, de szedek mindenféle vitamint, multi, c , kovaföldpor azokkal mi a helyzet?

El fogok előtte végeztetni egy 45.000ftos vizsgálatot, hogy kiszűrjenek ezt azt azután írnak gyógyszert...

Légyszives írjatok, mert kicsit azért aggódom. Ja és a megszakítás az így is marad tehát sosem fogom hagyni hogy a párom belém élvezzen, csak gumi nélkül mehet már így tabival. Szóval szerintetek így mennyi lesz az esélye a babának? Milyen olyan helyzetek lehetnek amikor úgy megváltozik valami a szervezetben hogy nem hat a tabi?



2019. júl. 8. 17:57
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja! Alkohol + tabi hatásairól is írjatok, mert azért néha szeretem az italt
2019. júl. 8. 18:01
 2/10 anonim ***** válasza:
Á, nem. Az emberek csak brahiból szedik.
2019. júl. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
es amugy ez nem hülye kérdés, én pl nem is szedem mert sosem tudnék bízni benne :D nemtudom nálam ez ilyen berögződés, mindig ott lenne bennem a félsz..
2019. júl. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Esély mindig lesz, csak minimális. Persze ez nem fog vígasztalni, ha pont te leszel az az egy. 100%-os módszer nincs, csak ha nem szexelsz.


Hirtelen ivott nagy mennyiségű alkohol gyengítheti a hatást. Továbbá antibiotikumok (krémek is!!!), epilepszia gyógyszerek, gyulladáscsökkentők gyengíthetik.



C vitamin is gyengítheti 1 mg/ nap felett.


Még az orbáncfűről hallottam, hogy befolyásolhatja.


Egyszerűbb ha az orvost kérdezed majd amikor felírja.

2019. júl. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

tök jó, hogy a terhesség miatt így izgulsz, de azt meg le se tojod, hogy a hormonháztartásod mennyire fogja széjjelküldeni a tabletta.

majd csak pislogsz nagyokat amikor nem nedvesedsz, vagy elmegy a nemi vágyad..

2019. júl. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Persze, ha valaki előírásszerűen szedi és nem csökkenti semmi a hatását, akkor hatásos. De amit te összeszedsz, ez a sok vitamin, egyáltalán nem mondom, hogy nincs rá hatással. Amúgy az sem igaz, hogy nem lehet mellette antibiotikumot szedni. De, lehet. Sőt, ha indokolt, kell is! Csak olyankor kell kiegészítő védekezés is!
2019. júl. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Az 1960-as évek óta, amióta vannak fg tabletták, sok százmillió nő szedte-szedi, és nagyon kevés kivételtől eltekintve nem estek teherbe akkor sem, ha a párjuk beléjük élvezett minden este. Éppen erre való a fg tabletta.

Igen, vannak (nagyon ritka) kivételek. De mondd csak, nem félsz autóba ülni? Magyarországon évente több mint ötszáz ember hal meg autóbalesetben! A fg melletti teherbeesés valószínűsége sokkal kisebb!

A kisérő ismertető minden dobozban benne lesz, azt olvasd el, minden kérdésedre válasz kapsz. Ha valami nem világos, a nőorvosodat kérdezd, ne a GyK "szakértőit".

100%-os biztonság nem létezik, még az se tuti, ha nem szexelsz, hiszen 2019 éve egy asszony éppen így esett teherbe, nagyon híres eset volt. ;-)

2019. júl. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem csak ez miatt aggodnék a helyedben.

Én is szedtem 2 évig, mert azt hittem hogy ezt így szokàs. Hogy szükséges fogamzàsgàtlót szedni.

Azóta is bànom,hogy akkor elkezdtem.

Több fajtát próbàltam ki, mindennél kijött egy csomó mellékhatás.

A bőröm nem lett szebb, megszünt a libidóm. Ami vicces, mert ugye azért szedik sokan, mert hogy milyen jó így szexelni. Aztàn pont a libidót nyírja ki.

Ameddig szedtem, minden hónapban visszatérő gombàm volt,fàjdalmas volt a szex. Orvostól orvoshoz mentem.

Szörnyű volt. Aztàn nem mertem abbahagyni, mert féltem hogy mégjobban felborítja a hormonhàztartásom.

De végül is abba hagytam, és mitha mindent elvàgtak volna.

Újra lett libidóm, abba maradt a visszatérő fertőzésem.

Az egészségem fontosabb!

Szóval gondold jól át, és ne hidd hogy ez veled nem történhet meg..

2019. júl. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnos én is keresztülmentem azokon, mint amiket az 5-ös és a 8-as leír, ezért 4 év után abbahagytam.


Ettől függetlenül a fő célnak megfelelt. Szóval ha elkezded a tablettát, addig csináljátok mocskosul, amíg élvezed. Nem, nem lesz semmi bajod attól, ha tabletta mellett beléd élvez a párod. Csak pár év után le lepődj meg, ha nem lesz libidód.

2019. júl. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem közeli barátnőm kezdte szedni, olyan szinten eltorzult az arca és meghízott, rá sem ismertem mikor újra találkoztunk. Tudok olyanról aki betartva szedte és terhes lett és ment tanácsadásra, hogy ez most hogy és miért. Lehet, hogy te jól beszeded de nem tudod, hogy amit eszel, iszol rá milyen hatással van rá, lehet simán kiüti amire nem gondolnál. Volt olyan ismerősöm aki évekig szedte most pedig nem tud teherbe esni...Sőt olyanról is tudok, aki tüdőembóliát kapott miatta.

Én biztos nem szednék, de te tudod.

2019. júl. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!