Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Análtól lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Análtól lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Tegnap este análisan szexeltünk a barátommal és a popsimba élvezett, utána úgy maradtam és azt mondta hogy letörölt egy kis spermát a végbélnyílásról. Végig a “másik igazi” lyukban volt egy dildó, csak azért hogy be ne kerüljön semmi aminek nem kéne.

A dildó ott maradt ameddig kimostam magam meg kinyomtam ami bent volt, aztán kivettem és kész.

Szerintetek így lehet baj? Csak az a gond hogy a két hely annyira közel van egymáshoz...... Utána láttam hogy kicsit ö is meg volt ijedve, pedig nem szokott.:/



2019. júl. 11. 08:52
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja, napokban kell megjönnie ha minden igaz már pár napja késik de vannak jelek pl mellfeszülés, alhasi görcs ami az esemény után nem múlt el.
2019. júl. 11. 08:53
 2/17 soti ***** válasza:
83%
Persze, teherbeeshetsz, csak annyi hogy úgy négergyereketek lesz.
2019. júl. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
😂😂 de most komolyaan
2019. júl. 11. 08:57
 4/17 StevenUp ***** válasza:
86%
Ha lány lesz Kakalin lesz a neve :)
2019. júl. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

De most komolyan. Néha valóban nehéz eldönteni, hogy egyik-másik kérdező csak trollkodik, vagy tégyleg van ilyen buta ember. A válasz az, hogy 99,9999999% hogy nem vagy terhes. De az is a frankó helyzet ám, hogy amíg ilyen dolgokkal nem vagytok tisztában, addig nézzétek inkább a szupernagyit a tévében dugás helyett.

21/L

2019. júl. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

Szinte kizárt, hogy bekaptad a legyet. Azok a galád kis spermiumok ilyen tortúrát nem igen élnek át.

De amúgy hiba volt análisan gumi nélkül dugni. Óriási a fertőzésveszély. A gaz bacikat beöntésekkel sem tudod kimosni a lukadból, azok meg imádják a meleg, nyirkos farkakat.

2019. júl. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Jaja,ez igaz! Most azt a farkat már ne használd addig,míg a doktornéni nem vizsgálta meg tüzetesebben...
2019. júl. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
így születnek a n3g3r és c1g4ny egyedek
2019. júl. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi ésszel ne dugj, seggbe sem kössz
2019. júl. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Kisegítő iskolát javasolnék anál helyett a jövőben.
2019. júl. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!