Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy kell szedni a fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell szedni a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Most fogom elkezdeni szedni , az orvos annyit mondott következő menstruáció első napján kezdjem el. Missee gyógyszert kaptam 3 piros 1 feher gyógyszer van a sorban . Úgy hallottam a fehér gyógyszer abban nincs hatóanyag, akkor aznap nem kellene együtt lenni ? Kell e szünetet tartani ? 1 havi adagnak kaptam de 28 szemes a gyógyszer .. Ha elfogyott kiírja a háziorvos is vagy vissza kell menjek a nőgyógyászhoz? Bocsi a sok kérdésért csak fogalmam nincs hozza és nem akarunk becsúszott babát...
2019. júl. 15. 11:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Egy ilyen nagy fehér papir sok kis betűvel nincs benne?
2019. júl. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
24 napig szeded, 4 napig nem (nem kötelező bevennem a placebót, de segít a szedésben), abban a 4 napban fogsz vérezni. Utána újra elkezded szedni és így tovább.
2019. júl. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
4 szem gyógyszer? Nem ismerem ezt a tablettát, de mindegyiknek van betegtajekozatoja, olvasd el.
2019. júl. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
A betegtájékoztató pont arra lenne való, hogy elkerüljük az ilyen kérdéseket.
2019. júl. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
72%

A betegtájékoztatóban minden pontosan le van írva.

Legközelebb ha beválik neked ez a gyógyszer akkor írass fel több havi adagot, általában három havit szoktak egyszerre.

2019. júl. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Aki értelmeset nem tud írni csak kritizálni az tartsa meg magának a véleményét!!!! Ha unatkoztok éljetek ki magatokat máshol !!!!!!!!!

2. Köszönöm a választ!

2019. júl. 15. 11:13
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Ki kritizál? Hasznos tanácsot adtunk, hogy honnan szerezhetsz pontos utasításokat a gyógyszer szedését illetően. Szerinted mi a hivatalos betegtájékoztatónál jobban tudjuk itt megmondani neked, hogy hogyan szedd a gyógyszert? Komolyan nem értem...A butaságnak nincsen határa.
2019. júl. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
És ha azt írja valaki, hogy elég minden másnap szedni, mert akkor két hónapra elég, akkor úgy szeded? Honnan tudod, hogy melyik a troll válasz?
2019. júl. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Ilyen bérek miatt van annyi leadott és nem kívánt gyermek...ha most a szomszéd nővérének a férjének az unokahúgától úgy hallottad hogy hetente egyszer kell bevenni, akkor úgy szeded anélkül, hogy elolvasnád a tájékoztatót?
2019. júl. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
Ilyen emberek. Elírtam.
2019. júl. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!