Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy kell szedni a fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell szedni a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Most fogom elkezdeni szedni , az orvos annyit mondott következő menstruáció első napján kezdjem el. Missee gyógyszert kaptam 3 piros 1 feher gyógyszer van a sorban . Úgy hallottam a fehér gyógyszer abban nincs hatóanyag, akkor aznap nem kellene együtt lenni ? Kell e szünetet tartani ? 1 havi adagnak kaptam de 28 szemes a gyógyszer .. Ha elfogyott kiírja a háziorvos is vagy vissza kell menjek a nőgyógyászhoz? Bocsi a sok kérdésért csak fogalmam nincs hozza és nem akarunk becsúszott babát...
2019. júl. 15. 11:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ennyi rossz indulatú embert meg nem láttam komolyan. Gondoltam valaki szedett már ilyen gyógyszert (azért írtam le a nevet) ......... azért némi fogalma van róla az embernek csak pl én úgy tudtam mindennap szedni kell, nem tudtam hogy van ilyen gyógyszer aminek nincs hatása benne ,És arra lettem volna kíváncsi hogy azt mikor hogy de hagyjuk a kérdést! Kívánom minden kedves válaszadónak hasonló jó tanácsot az életbe mikor nem tud valamit
2019. júl. 15. 12:11
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el kérlek a betegtájékoztatót. Abban minden le van írva, amit tudnod kell. A kérdésedre a válasz is, természetesen.

Ne vedd támadásnak az eddigi válaszokat sem. Én szedtem egy gyógyszert, és a nővérem is ugyan azt szedte, de máshogy kellett bevennem, mint neki. Ezért fontos, hogy elolvasd azt a papírt, és kérdezz rá az orvosodnál is.


További szép napot!

2019. júl. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor életemben először szedtem fogamzásgátlót, még nem is volt szerintem ez az oldal. Sőt, nem is voltak ilyen elterjedtek az ilyen jellegű oldalak az interneten. Sőt, még az internet sem volt nagyon sok háztartásban. Mindenfajta rosszindulat nélkül mondom, hogy tudod, hogy mit csináltam? Elolvastam párszor a betegtájékoztatót és abban minden le volt írva!!! Neked is ezt tanácsolom!

Ott benne van, hogy hogy kell szedni, mikortól véd. A háziorvosod pedig ha van nőgyógyászati papírod, amin rajta van, hogy volt rákszűrésed és ezt a tablettát írták fel, akkor kiírja. Viszont tabletta szedése mellett évente rákszűrésre kell járnod, illetve alkalomadtán vérvételt csinálnak.

2019. júl. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!