Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti bevállalnátok fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti bevállalnátok fogamzásgátlót 1 hét randizás után csak mert a srácnak nem megy óvszerben?

Figyelt kérdés
2019. júl. 16. 05:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
98%
Nem
2019. júl. 16. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
85%
Haha. Nem. Soha senki miatt nem voltam hajlandó szedni.
2019. júl. 16. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Soha!!!

És eszedbe ne jusson neked se!!!

Se egy hónap után, se 2 után!Én biztos vàrnék fél évet, ha már komolyabb a viszony, és tudom, hogy hűséges.

Mellesleg, bármit elkaphatsz, és attól nem véd a fogamzásgàtló!

Nem játék a gyógyszer. A hormonrendszeredbe avatkozik be, úgyhogy nemcsak felírja a nőgyógyász, hanem labor kell, hogy megelőzze.

Ha a srác vetette fel a témát, akkor szerintem már most menekülj, ha pedig csak azt mondta, hogy nem megy neki gumiban, úgyhogy nem húzza fel, akkor is egy önző, felelőtlen valaki, aki fittyet hány mindkettőtök egészsègére.

2019. júl. 16. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Előtte nemi betegségre szűrés, természetesen én is elmennék, majd utána fogamzásgátló intézése (Sok idő).

Ha vlki ennyire felelőtlen (nem is kevesen vannak, akik így bepróbálkoztak nálam is), azokmásnál is, és ki tudja, ki mit engedett meg, és így kitől, mit kapott el...

2019. júl. 16. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
91%

Őszintén? Kidobnám.

Egyrészt mert trombózis hajlamot örököltem sajnos, így nem szedhetek fogamzásgátlót.

Másrészt 2019-ben igenis a szexuális kultúra része, hogy tudjon óvszert használni. Aki eddig nem tette, soha senkivel, az szinte biztos, hogy HPV hordozó. Meg mellette még ki tudja, hogy mit kaphatsz el.

Vannak más fogamzásgátló eszközök, azt is megértem, ha tartós kapcsolatban nem akar örökké gumit húzni. Na de hogy ne tudja használni...


Az nem zavarja, hogy tabletta mellett neked "lankad le"? A leggyakoribb mellékhatás, hogy eltűnik a libidó, hüvelyszárazságot is okoz, és gyakori a hüvelygomba. Ez a hármas a felelős, hogy hosszú távon a napi három menetből havi három lesz.

2019. júl. 16. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
94%

Én szedtem fogamzásgátlót, nem emiatt. De már azt is nagyon bánom.

Én inkább a fogamzásgátló ellen vagyok.

Ha annyira akar téged akkor gumival is bevállalja.

Egyébként a fogamzásgátló nem véd a nemi betegségektől. Nem is ismered igazán, lehet hogy valamit elkapnál tőle mert esetleg nem mondja meg..

2019. júl. 16. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
csak tudjátok nagyon rosszul esik, hogy próbálkozunk és nem megy neki.. de igazatok van! Köszi a megerősítést!!
2019. júl. 16. 06:14
 8/30 anonim ***** válasza:
94%
Ja hogy már le is feküdtél vele? 1 hét randi után vagy alatt? Az kemény!
2019. júl. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem áll fel a répája, de gumi nélkül akarod neki dörgölgetni?
2019. júl. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Addig hogy védekeznétek? Gumi ugye nem játszik...

Elmész nőgyógyászhoz, feliratod, kiváltod. Eddig segáz. Aztán kivárod a következő vérzés első napját. Ez hány nap? Legyen mondjuk két hét. Aztán egy hónapig szeded, és utána mondhatod, hogy most már véd. Van, ami az első szemtől vèd, de nem biztos, hogy azt írja fel a doki.

Az olyan 6 hét, másfél hónap. Egy hét után már dugtok. Az kizárt, hogy a pasikád 6 hetet kivàr szexmentesen.

Addig hogy fogtok védekezni? Vagy kiveszi "időben", mert évek óta így csinálja, és sose volt gond?

2019. júl. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!