Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire etikus és fer az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire etikus és fer az, ha mindkettejükkel találkozgatok, de nem történik közöttünk semmi intim, amíg meg nem ismerem őket?

Figyelt kérdés
Számos kérdést láttam már hasonló témában, de a érdezőknek mindig volt mellette párkapcsolata. Nem azt kérem hogy döntsetek helyettem, hanem tanácsot szeretnék kapni, azzal kapcsolatban, hogy illik e ismerkedni mind a két féllel, amíg meg nem ismerem őket annyira, hogy dönteni tudjak? Egy ideje már szakítottam a barátommal és elkezdtem ismerkedni valaki mással, akit már 2 hónapja ismerek, de csak egy hete találkozgatok vele és legutoljára elég közel kerültünk egymáshoz. Azonban felbukkant valaki más, akit szintén régebb óta ismerek és legalább annyira szimpatikus is. A két illető érdeklődési köre az eddigiek alapján azonos az enyémmel, valamint mindketten komoly kapcsolatot szeretnének és tudom, hogy többet szeretnének tőlem. Előre is köszönöm a válaszaitokat!

2019. máj. 7. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Ha tudnak egymásról akkor szerintem nincs semmi a dologban.

Ha nem tudnak egymásról akkor se feltétlenül baj amíg nem fordul komolyra a dolog.

De azért mindenképp jobban teszed ha rövid úton eldöntöd, hogy akkor most ki is kell, mert két szék között könnyen a padlón találhatod magad.

2019. máj. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A probléma ennél mélyebb. Ha valakivel már egy ideje ismerkedsz de még abszolút nincs annyi kötődés felé, hogy eszedbe se jusson mással találkozgatni abból sose lesz kapcsolat. Nem azzal van a baj, hogy mással is ismerkedsz, hanem azzal, hogy nem kötődsz egyik félhez sem ha erre képes vagy. Ha valakivel már komoly kapcsolaton gondolkozom akkor nem randizgatok mással, mert semmi szükségét nem érzem. Egyik pasival sem lesz komoly kötődés, csak megalkuvás meg "ha ló nincs jó a szamár is".

Ez nem etikai kérdés, ennél sokkal mélyebb. Tök felesleges olyannal randizgatni, akihez nem kötődsz annyira, hogy ő legyen az egyetlen.

2019. máj. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem helyénvaló több vasat tartani a tűzbe. Ha az egyikkel már randizol és még nem offoltad, akkor gerinctelen dolog mással is randizni. Plusz ha lebuksz, akkor két szék közül a földre. Én utólag is dobnálak, ha ez kiderülne mondjuk. Nem szeretem, ha hülyére akarnak venni. És azt hiszem ezzel vagyunk még így egy páran. Szóval se nem etikus, se nem fair. Persze neked biztos kényelmes, de nálam ezzel offolnád magad végleg.
2019. máj. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem addig, ameddig csak barátság van mindkettővel és semmi komyabb nem történik, addig nincs különösebb probléma. Hosszú ideig nem tarthat ez a kettősség, mert valószínű, hogy valamelyikkel ki fog alakulni egy erősebb kötődés. Ha nem, akkor majd egy harmadik lesz a megoldás.
2019. máj. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat! :) Sokat segítettetek! Mindkét féllel tisztázni fogjuk a nézőpontjainkat és az érzéseinket. Ez alapján fogok majd dönteni.
2019. máj. 7. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!