Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nők egy részét hogyhogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők egy részét hogyhogy nem zavarja az egzisztenciális, státuszbeli különbség párválasztáskor?

Figyelt kérdés

Míg a nők egy másik része semmiképpen nem megy bele párkapcsolatba nála szegényebb, alacsonyabban képzett férfival.


Mitől függhet ez?



2019. ápr. 1. 11:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Mert nőből is sokféle van, sokféle elképzeléssel.
2019. ápr. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
48%

Jó, hát azért ez elég ritka.

Az én környezetemben a nők felfelé néznek inkább, sőt.

2019. ápr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%
Mert lányként megtapasztalod, hogy milyen külsejű és státuszú fiúk részéről van rád igény illetve, hogy az igaz szerelem hóvégén mit tud nyújtani.
2019. ápr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%
Ha nincs ló, szamár is jó.
2019. ápr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
2%
Hipergámia. És mielőtt valaki rám fogná, hogy biztos, szegény, tanulatlan férfi vagyok, aki erre fogja a sikertelenségét: az IT szektorban dolgozom, hét számjegyű a fizetésem.
2019. ápr. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
77%
Jól van balázska, álmodozz a 7 számjegyű fizetésről :D
2019. ápr. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
54%

#5

Én nem gondolom, hogy Balázska vagy, de miért szavahihetőbb vagy helytállóbb annak a véleménye aki 7 számjegyű keresettel rendelkezik, nem értem.

Más: nem tartasz attól, hogy privátban megkörnyékez valami cukinak tűnő számító nő?Esélyes pedig.

2019. ápr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%

Van, aki így akar felkapaszkodni. Talán ezt is hallotta otthonról.("kislányom, csak fogj ki egy pénzes pasit, és onnantól minden simán fog menni")

Aki gazdagabb nő, az meg sokszor attól fél, hogy aki szegény, az lehúzná őt anyagilag. (Sokszor ez nem alaptalan. A pénzes pasik ebbe bele sem gondolnak pl. párválasztáskor.)

2019. ápr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
17%

#8: Ezen az oldalon (meg amúgy őszintén: majdnem mindenhol) annak tükrében nézik, hogy mit mondasz, aki vagy. Nem jó, hogy így van, de tény. A privát megkeresésekre pedig nem szoktam reagálni, ha ilyen jellegű hozzászólás kapcsán küldik.

A többiek: le lehet pontozni, attól nektek nem lesz jobb a helyzetetek, nekem pedig nem lesz rosszabb.

2019. ápr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
50%

Én varom privátba a 7 számjegyű összegről a bankszamlakivonatot! De ne a netről töltsd le😂😂😂


31N

2019. ápr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!