Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szégyen ha még nem volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen ha még nem volt barátnőm? Sokat piszkálnak miatta.18F

Figyelt kérdés

Osztályban bántani szoktak hogy nekem még nem volt barátnőm és hogy még nem szexeltem. Tényleg ilyen nagy baj?

Zavar engem is, jó lenne ha szerethetnék egy lány, de hát ez van. Szerintem nekem úgy sem lesz soha barátnőm.

Miért jó ha valaki emiatt bánt mást?


2019. júl. 23. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Nem.

18 még nem késö, majd ha 40+ leszel és nem volt talán akkor vége :D

2019. júl. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
CSAJOZZ!
2019. júl. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Egyátalán nem szégyen!! De ők ezt honnan tudják?
2019. júl. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Nyugi, még nem vagy semmivel sem elkésve. :)

Nekem sem volt még senkim, de én ezen nem bánkódok addig, amíg el nem végzem majd az egyetemet, mert amíg járok közösségbe, addig van esély arra, hogy becsajozzak. Utána már cinkebb a helyzet, de még akkor is ott vannak a netes társkereső oldalak is... :)


18/F

2019. júl. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Nem szégyen. Majd lesz ha megérsz rá.


L

2019. júl. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

Nem szégyen, inkább szerencse!

Nem vesztesz semmit csupán nyersz, aki bhasztat emiatt még fiatal és nem ismeri ezeket..


F/41

2019. júl. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5%
Még nem , de kezd fogyni az idő . 1-2-3 éven belül valamit tegyél ellene, különben gondjait lesznek fejbe.
2019. júl. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen 18 évesen szégyen ez. Már 14 évesen átesnek a legtöbben a szexen.
2019. júl. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
Hát ha tényleg így van akkor szemétség hogy piszkálnak,és azt is gondolom hogy miért,te vagy a csendes,szótlan kis nyomi,akit jó piszkálni,mutogatni hogy,és megerősíteni magukban hogy ők menőbbek,egyet mondok,ha így van amit ìrtam,ha nem,menj rá a csajozásra,legyél kicsit határozotabb,és nem az iskola szépét kell megdugni,arra van más,menj rá csúnyára,vagy közepesre,az is jobb mint a hoki,ott legalább ha egy bejön szerzel önbizalmat..
2019. júl. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%
Ne foglalkozz velük. Semmi rossz nincs abban, hogy ha meg eddig nem találkoztál olyan lánnyal, akivel párkapcsolatot alakíthatnál ki. Majd eljön az ideje. 18/L
2019. júl. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!