Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Jártatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Jártatok már úgy, hogy amikor a partner farkába beleültetek akkoe azonnal vagy 1-2 percen belül elélvezett? Milyen érzés volt?

Figyelt kérdés

Mit szóltatok, hogyan reagáltátok le, és mit érzel olyankor magadban

NEM férfiak válaszára vagyok kíváncsi.

Kort is írjatok :)



2019. júl. 26. 07:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen és csalódás volt.
2019. júl. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Neki biztos jo volt,de a szex mar nem az igazi volt,mem is volt.csak kesobb.sokkal kesobb
2019. júl. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

30 mp volt kb. Ahogy bele ültem, szinte alig mozogtam, azt is nagyon finoman.

Igazából bóknak vettem. Izgató volt nèzni közben az arcát. Utána kinyalt rendesen. Aztán kis pihenő után második menet is volt.


A nostani párom sem bírja sokáig. Nèha jó lenne...De inkább ez, mint hogy órákig nyüstöljem azon gondolkodva, hogy jól bírja, vagy nem tetszem neki.

2019. júl. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!