Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha szűz vagyok hogy legyek jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szűz vagyok hogy legyek jó az ágyba? Tényleg járjak hivatásoshoz többszáz ezerért hogy legyen egy kis gyakorlatom?

Figyelt kérdés

Elég idős vagyok már, de még nem voltam nővel.

Ha véletlenül arra kerülne a sor, és elbénázom, cseszhetem a kapcsolatot is.



2019. júl. 27. 14:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nem fog arra kerülni a sor.
2019. júl. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudom, de ha mégis. Meg miért is próbálkozzak, ha nem tudok majd teljesiteni...
2019. júl. 27. 14:19
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért fizetnél egy hivatásosnak többszáz ezret?!
2019. júl. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#3 több alaklomra , hogy tapasztalatot szerezzek.

10-12 egy fél óra. Elmegy csak 20x az már 200-250 ezer.

És akkor még sehol nem vagyok. Legalább kell vagy 50 alkalom hogy valami gyakorlatom legyen. Az meg 5-700 ezer.

2019. júl. 27. 14:37
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerinted ha tobb százezret fizetsz neki jo leszel a szexben?? A prosti nem fog neked vissza jelzést adni hogy jol csinalod, csak meg játsza magat.
2019. júl. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem ilyen kis önbizalom hiányos nyámnyila lennél akkor a csajt pont nem érdekli, hogy szűz vagy.

Érezze azt, hogy akarod és, hogy mindent megteszel érte.

Hogy ő van a középpontban és első sorban nem magadnak akarsz jót hanem neki. És hogy ebben segítsen és mondja mit szeret mi neki a jó.

Senki nem az anyja hasában tanulja a dolgokat.

2019. júl. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az ágyba?
2019. júl. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Több nőhöz, mondjuk aki normálisnak tűnik.

És nyilván az adott nőre kell koncentrálni, hogy neki mi a jó, és azt ott és akkor kell kitapasztalni, de azért gyakorlatra szükség van. Pózok, lehetőségek, technikák.

Szakmunkás iskolában se azért van a gyakorlat hogy profi legyen az ember, csak hogy tudja hogy egyáltalán miről van szó. És majd később megtanulja valóban a szakmát.

2019. júl. 27. 14:44
 9/12 A kérdező kommentje:

#6 az én koromba nem. Már túl öreg vagyok ahhoz, hogy beleférjek a "jaj de aranyos , ahogy próbalkozik" kategóriába....

A technikát és a határozottságot nem lehet lelkesedéssel helyetesiteni...

2019. júl. 27. 14:48
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, ne sajnáld rá a pénzt.
2019. júl. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!