Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivel már barátnőm nem lehet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel már barátnőm nem lehet, érdemes elmenni hivatásoshoz szűztelenítésre?

Figyelt kérdés

Mivel már 30_on túl vagyok és barátnőm se volt soha, ezért mivel a kortársaimtól minimum tíz éves lemaradásban vagyok. Hogyan lehet ezt pótolni? Nem vagyok kíváncsi olyan hozzászólásokra, hogy majd jön az igazi, mert úgyse fog.

Az egyetem miatt alakult így.

A másik kérdés, hogy a k*rv*nál milyen dologra kell figyelni, illetve vállalnak_e harminc év felett szűztelenítést. körberöhög_e, illetve melyik korcsoportból kell választani (20-30 között, vagy 30-40 között) Sajnálom hogy így alakult. Ha lenne barátnőm a jövőben úgyis bekamuznék valamit a múltamból, mivel a nők nem szeretnek ebben a korban a betanítással bajlódni és megilyednek egy ilyen pasitól. Sajnos nem tudok már máshoz nyúlni, társkeresők szintén kilőve, mert az sem működik. Gyerekes nővel meg végképp nem is kezdenék, mert ez nekem kizáró ok.



2018. szept. 10. 08:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%
Bocsi de miért ne lehet párod?!
2018. szept. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%

Ne az egyetemre fogd kérlek

Szerinted hány olyan fiú és lány van akik az egyetemi éveik alatt vesztik el szüzességüket illetve ezekben az években találják meg az Igazit


Mi volt a probléma?

Visszahúzódó vagy?

Rossz a stilusod?

2018. szept. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%

Itt tobb dolog is van szerintem:

1.) Nem ertem, miert zarod ki a gyerekes not, ha csak szexelni akarsz? (Azt, hogy parkapcsolatra kizarod az ertheto, en is igy gondolom, egy pillanatig se vitatkozom ezen, de csak szexre, miert?)

2.) Szerintem nem erdemes elmenni prostihoz, illetve attol fugg, mi a celod:

a.) szexelni akarsz csak, semmi mas nem szamit IGEN

b.) onbizalomnoveles, hogy kesobb konnyebben menjen a szex NEM

c.) erzelemk illuzioja, hovatartozas erzese NEM

3.) Ha mar elmesz prostihoz, idosebbhez menj, akinek van eleg tapasztalata, es erzelmi intelligenciaja ahhoz, hogy ertse a helyzetedet (egy 22 eves nem fogja erteni).

2018. szept. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Érdemes ......nem érdemes, neked kell eldöntened, a te választásod. Olyant válassz aki tetszik neked és meg tudod fizetni. A kérdéseidet meg telefonon tedd fel neki.

"Az egyetem miatt .... megilyednek?"

2018. szept. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
23%

30 felett...tuti defekted van es ez mar mem valtozik.

Neked erdemes, igen.

2018. szept. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%

hogy a francba bírtad ki szűzen ennyi ideig? :O


Kérdésedre röviden:

- biztosan vállalnak, 30-as pasasként nincs olyan aki ne vállalna. De érdemes megnézni adatlapon vállal-e a kiszemelt szűztelenítést, ha igen mehetsz. De kérdezz rá azért telefonban is.

- biztosan nem fog kiröhögni emiatt max. csodálkozik, de nem lesz saját maga ellensége, hogy elüldöz. Arról nem beszélve, hogy ideális vendég vagy...szűzként hamar elélvezel úgyis, nem fogod szétrakni, kímélő könnyed meló.

- helyedben én 30-as végi, 40-es nőt választanék mindenképpen és 1 órára mennék.

2018. szept. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem igen. Beszamolok.com-on keress 18-20 éves XIII. kerületben rendelő, sok jó értékelést kapott csajt. Ezek még nem függetlenek, új építésű házakban rendelnek, ahol minden patent, mert üzletember (gengszter) működteti. A csajnak nem kell elmesélned az életedet, te se kérdezd az övét. Ne is akarj magabiztos lenni, simán monhatod hogy kevés csajjal volt dolgod, a jó csajoktól zavarba tudsz jönni. Minimum 1 órás (2 durranásos) programot kérj. Ne nyald semmijét, ha nem akarsz beszedni pár tucat különböző HPV-t (amik neked lehet, hogy nem is ártanak meg, de később szexuálisan kevésbé “edzett” csajt könnyen megfertőzhetnél).


Aztán kezdj el táncórákra járni (sensual táncokból válassz, pl. bachata, kizomba, argentin tangó) Ott könnyen elsajátíthatod a nyílt férfias viselkedést. Nőket legegyszerűbben táncos szórakozóhelyeken lehet összeszedni. [link]


40F

2018. szept. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonymousreview60 ***** válasza:
61%

1. Egyértelmű, hogy pszichés probléma (is) áll(hat) mögötte. Keress fel egy pszichoterapeutát! Mindenképpen segítségre lesz szükséged. Én majdnem pont ugyanezzel jártam Lőrik Dórához (ld. Google).

2. A prosti akár meg is oldhatja a lelki görcsöt, de nem feltétlenül. Ezt embere váltogatja. Én 25 évesen - félsikerrel - estem át így rajta, és nem segített.


Ami segített az

1. a pszichoterápia,

2. az elhatározás, hogy meg akarok változni és

3. a tánciskola, táncmagánóra.

2018. szept. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#2-es:



"1.) Nem ertem, miert zarod ki a gyerekes not, ha csak szexelni akarsz? (Azt, hogy parkapcsolatra kizarod az ertheto, en is igy gondolom, egy pillanatig se vitatkozom ezen, de csak szexre, miert?)"


Párkapcsolatban zárom ki: más zabigyerekát nem fogom nevelni és nem leszek apapótlék. Kakukkfióka nem kell.

2018. szept. 10. 10:25
 10/19 A kérdező kommentje:

#7-es


Nekem a pszichoterapeutára se időm se pénzem nincs.

2018. szept. 10. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!