Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a rokonok, a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a rokonok, a testvérek közötti szex, mennyire jellemző?

Figyelt kérdés
2019. júl. 27. 17:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
30%
Mennyire jellemző a testverszex ezt kérdezted , az oroszoknál eléggé jellemző valószínű ezért írták ..
2019. júl. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Írhattak volna olaszt is!

Ez így semmi... gazdag dinasztiákban házasodtak egymás között, de az teljesen más!

2019. júl. 27. 17:15
 13/26 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, neked ugye nincs ellenkező nemű testvéred? Nekem van és annak ellenére, hogy nagyon jól néz ki, semmilyen szexuális vonzalmat nem érzek és soha nem éreztem iránta.
2019. júl. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam hogy nincs, de azt se hogy van...
2019. júl. 27. 17:27
 15/26 anonim ***** válasza:
31%

C etnikumból szàrmazó egyedeknél elég gyakori ez a jelenség.

Nem egy családot ismerek,ahol ezt előszeretettel űzik.

Nyilvàn a gyerekek akik születnek, azok olyanok is.

Na de hogy ne csak ezt az etnikumot hozzam fel, a szomszédomban élő fehér magyar pár első unokatestvérek, természetesen a fiúk szellemileg vissza maradott.

2019. júl. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Ezt a témakört, nem lehet kimondottan csak a cigányokra kihegyezni. Egyáltalán nem.
2019. júl. 27. 17:29
 17/26 A kérdező kommentje:
Ez minden testvérpárnál más és más okokra vezethető vissza.
2019. júl. 27. 17:30
 18/26 anonim ***** válasza:
26%
Természetesen nem lehet csak a cigányokra kihegyezni, de az ő körükben a leggyakoribb.
2019. júl. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
32%
Attól függ mennyi idősek és milyen szinten perverzek.
2019. júl. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megmondani, mindenki mondja hogy hú biztos a cigányok stb, de igazából ezt max hallják másoktól.

Mindenki csak a saját családjáról tud nyilatkozni, ilyet az ember ritkán mond el másnak, tehát max személyes példát kaphatnál, de azt sem tudnád meg soha, hogy igaz-e vagy sem, mert lehet hogy csak szivatnak az emberek, a végén meg röhögnek rajtad, hogy "nézd hogy bekajálta a perverz".

2019. júl. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!