Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan 17-20 év közötti...

Van itt olyan 17-20 év közötti lány, akinek ezeknek a tulajdonságoknak a nagy része jellemző?

Figyelt kérdés

Van ilyen lány ezen az oldalon? Ha igen, jelentkezzen!:D

Belül:intelligens, kedves, nyitott, optimista, nem nagyszájú, művelt, zenél valamely hangszeren/ szépen énekel.

Normál/vékony testalkatú (az se baj, ha van egy kis felesleg)/sportos, hosszú hajú, szép arcú (tehát smink nélkül nem ijedek meg tőle), nem úgy öltözködik, mint egy plázacica.

(És nincs barátja, és komoly kapcsolatra vágyik!)


Amilyen én vagyok:

nem nevezem magam jóképűnek, szőke hajam, kék szemem van, szemüveget viselek (sajnos). Testalkatom sportos, itthon szoktam edzeni, és szabadidőmben zenélek is.


Ha van itt ilyen lány, kérem jelentkezzen. :)



2013. aug. 31. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Azon kívül hogy sosem volt lehetőségem hangszeren játszani, hangom meg nincs és van barátom, minden stimmel.
2013. aug. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt válaszolnám, hogy rám minden stimmel, az túl egoista lenne. De nem ismerkedek amúgy sem itt, bocsi. :)
2013. aug. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem zenélek és nem vagyok vékony testalkatú, de a többi mind én vagyok :) (én is szemüveges, de nem mondom, hogy sajnos, mert szemüveg nélkül akkora a szemem, mint Abunak, ez legalább kicsinyíti)
2013. aug. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jó tudni, hogy léteznek ilyen lányok, ennek örülök. :D


#1 Sajnálom.

#2 Nem vagy attól egoista. :) Kár.

#3 Az nem baj. :D

2013. aug. 31. 20:19
 5/5 anonim ***** válasza:

nagy része jellemző.. -játszok hangszeren is és éneklek is de közel sem biztos, hogy szépen :DD (de nem értem ez miért szempont)

biztos van sok ilyen lány. tisztítsd meg a szemüveged és nézz jobban körül :))

2013. szept. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!