Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyes lányok miért szeretnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes lányok miért szeretnek hazudni a szexuális életükről?

Figyelt kérdés
Én nem értem hogy 1 miért is kell elmondani. 2 Miért hiszi azt hogy ha elmondja hogy nem szűz,meg tapasztalt,akkor én nem állok szóba vele. Nem érdekel a szexualitása,mert magánügy. Azt sem ítélem el ha a kelleténél többet szexel. Miért kell olyanokat hazudozni hogy szűz meg hogy házasság után szexel?
2019. júl. 27. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Mert azt hiszik, hogy egy teleregényben vannak.
2019. júl. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Mert talan szűz meg hogy házasság után szexel csak !?
2019. júl. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, aki ezt hazudja? 😀 Én eddig csak olyanról tudtam, hogy vesebbet mond az igazi számnál 😀
2019. júl. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
En is mondig hazudozok. Azt hazudom h utalom a spermat.
2019. júl. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, de nekem az a kedvencem, amikor szüzen jól megmondják a frankót (akár a péniszméretről, hogy melyik a jó melyik nem jó). De olyan magabiztosan tolják az alaptalan bullshit-et, hogy már az a gyanús :D
2019. júl. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom h a pasi érdekesebnek találja, de ezt én sem értem h mire jó a hazudozás.


L

2019. júl. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Amiért a pasik a farokméretükről.
2019. júl. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a pasik qrvára álszentek és a legtöbb egy szűzlányt szeretne egy prosti tapasztalatával.
2019. júl. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem elég lenne szüz , 0 tapasztalattal
2019. júl. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!