Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy felejtsem el azt akibe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el azt akibe szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Én nagyon szerelmes vagyok de elutasítást kaptam.

Egy helyen dolgozunk csak más műszakban. De így is mindennap találkozunk.


Tényleg az a megoldás ha az egyik fél távozik a munkahelyről?

Vagy hogy lehet valakiből kiszeretni?

25/L


2019. júl. 27. 23:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy vagy szerelmes, csak belehabarodtál. Olvass, sportolj, ismerkedj, bulizz, keresd a hibáit ami számodra taszító benne. Majd jön egy új faszi, aki elfeledteti veled. :)
2019. júl. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Első kommentelő vagyok. Nem akarom, hogy emiatt meghalj.
2019. júl. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A nő, akibe beleszerettem elment szülni. De így is ugyanúgy szeretem, csak nem látom naponta.
2019. júl. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanebben a helyzetben vagyok, de mi ráadásul még együtt is dolgozunk. 1,5 éve kínlódok így. Néha kicsit mintha jobb lenne, de ez csak illúzió, következő alkalommal kétszeres erővel tér vissza az érzés. Azon gondolkodom én is, hogy addig egy így marad, amíg fel nem mondok.
2019. júl. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezen csak az idő segít, meg ha találsz valakit aki elfeledteti veled.

Ha valakivel majd tök jól passzoltok és kedves veled, akkor rájössz hogy ez a fsz soha nem tett érted semmit, neki egyáltalán nem számítottál, nem kellettél. Akkor össze fog menni a szemedben.

2019. júl. 28. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát nagyon nehéz lesz azt hiszem. Remélem az idő segít majd, csak azt nem tudom addig mi lesz velem.
2019. júl. 28. 05:45
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezekre a kérdésekre én sem tudom a választ, jelenleg is szenvedek. Bár köztünk nagy a távolság, a korkülönbség is viszont nehéz még lemondanom róla. Mi le is feküdtünk egymással most a beszélgetés is haldoklik köztünk.

Nehéz még elszakadni, de valahol az eszemmel tudom, hogy ha teljesen leépítem az életemből akkor jobb lenne. Nem megy, addig pedig azon gondolkodom mi van ha sosem szeretek ki belőle? Addig meg csak szenvedem..

2019. júl. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős...
2019. júl. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köztünk is nagy a korkülönbség (37 éves).


2 órakor jön dolgozni és már semmi másra nem tudok gondolni csak rá, hogy látni fogom. Tudom hogy nem lenne szabad, de nem tudom kiverni a fejemből és a szívemből sem. Lassan 2 hónapja szenvedek :(

2019. júl. 30. 11:10
 10/16 A kérdező kommentje:

Próbálok hibákat találni benne hogy azok alapján távolodjak el tőle érzelmileg, de ilyenkor is pillangókat érzek a gyomromban :(

És nem látom a hibáit egyáltalán. Ő egy nagyon rendes férfi. Nem iszik, nem cigizik. Kedves és segítőkész ugyanakkor sokat lehet hülyéskedni is vele.

2019. júl. 30. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!