Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek hagyjam a francba?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hagyjam a francba?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit baráti társaságban ismertem meg mikor meg láttam akkor el határoztam fel fogom keresni azóta írtunk meg minden alakult minden aztán volt kint haverjaival nyomultak rá pasik és azt mondta hogy akik nyomultak rá nem tudnak rólam még meg se említett nekik ez azt jelenti nem akar tőlem semmit ?
2019. júl. 28. 21:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Azóta már találkoztam is vele és azt mondta komolyan is gondolja velem meg minden de ez engem el bizonytalanított .
2019. júl. 28. 21:58
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj amikor nekem a még volt barátnőm és ha nyomultak rá akkor sem mondta el hogy már van valakije csak próbált "kedvesen" reagálni közömbösséget sugallva. Szóval nem biztos hogy jelent bármit is.
2019. júl. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellett volna téged megemlítenie?

Amíg nem jártok addig minek?

Vagy mit hiszel minden pasinak azt kellene mondania h "bocsika, épp ismerkedem egy másik pasival, és LEHET h több lesz köztünk szval szio"?


Ezt várod?


Sztem fordított esetben te sem mondanád el a csajoknak, h vmi kezd kialakulni egy másik csajjal, de javíts ki ha tévedek.


L

2019. júl. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!