Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első Anális behatolás után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első Anális behatolás után meddig tapasztaltátok ezt? 26N

Figyelt kérdés

Tegnap kellemesen csalódtam.

Nem volt tervben a popsi szex. Beszélni már -beszéltünk róla a partneremmel ,de nem tűztünk ki időpontot, hogy na akkor ekkor és akkor "elvesztem a popsi szüzességem"

Persze ne úgy képzelhetek el hogy egyből be varrta miután ki vette a puncimból.

Szépen fokozatosan . Míg a punciban volt simogatott ott lent, ujjaval körkörösen ingerelt . Utána pózt váltottunk ki vette a puncimból,meg kérdezte, hogy oda teheti e csak a bejárathoz. Mondtam hogy igen. Folyamatosan kommunikáltunk picit mindig nyomott rajta amíg nem lazultam el picit feszihez minimálisan fájt. De mindig megállt beszélt hozzám kérdezte,hogy ki vegye e? Abbahagyjuk e? Mondtam neki hogy nem csak nyugodtan . Elkezdett puszilni,simogatni a hátam ,fenekem, majd megkérdeztem mehet-e tovább? Igent mondtam. Mikor bent volt újra megállt simogatott, csókolt, beszélt. Majd el kezdett mozogni. Már nem feszengtem.. Egész kellemes volt ,igen teljesen más mint punciba és nagyon rá görcsöltem hogy ez tuti nagyon fog fájni . De még mondom az őszintét nekem a Vaginális szüzességem elvesztése jobban fájt.

A végén meg kérdezte, hogy el élvezhet e popsiba? Igent mondtam el ment.

Utána egy kis pihi után el mentem wc-re ott kijött aminek ki kellett jönnie . De semmi fájdalom nem volt, de utána egész nap olyan érzés volt mintha be lenne tömve a fenekem egy popsi dugaszal.

Ez az érzés mára már elmúlt.

Más is érzet ilyet első anális szex után ?


Ui.:Bocsi a körítésért. Azért írtam le ,hogy utána ne kelljen egyenként megírnom aki rá kérdezz hogyan csináltuk .

A válaszokat köszönöm.



#szex #első #anális #csalódás #behatolás #betömött popsi érzés #popsi dugasz
2019. júl. 29. 19:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%

A lényeg hogy a dugasz érzés meddig tart?

Mert a többi az csak egy élmény beszámoló.

2019. júl. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
25%
Mennyi bunko van!!!'ne torodj veluk :) en igaz nem sokszor csinaltam meg, csak egy parszor de en nem mindig ereztem ezt nekem inkabb utana szekelesi ingerem van akkor is ha amugy nem kell
2019. júl. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

ez Tegnap délután 17 óra után történt

Ma 04:50-kor keltem már nem éreztem ezt a furi érzést

2019. júl. 29. 19:46
 4/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szépen, nem törődik velük fel sem veszem. Sok a frusztrált ember itt akik vagy nem jutnak nőhöz vagy még nem próbálták ki az abált vagy nem tudták bele vinni a partnerüket ebbe . Aztán jön egy csaj aki a pozitív élményét irja le és jönnek köpködni...


Nekem nem volt semmilyen kellemetlen székelési -inger csak ez a fura érzés.

2019. júl. 29. 19:49
 5/23 anonim ***** válasza:
72%
Igen. Nekem sem volt székelési inger utána, egyszerűen csak furcsa érzés volt, nem tudnám meghatározni. Egyszerűen éreztem a nyomát, hogy percekig egy vastag dolog volt bennem. :)
2019. júl. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb meret mar fajna
2019. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

haha ez Jó 🤣

Viszont a kérdésedre válaszolva, fogammal sincs . Ezen nem is gondolkodtam el.

2019. júl. 29. 20:06
 8/23 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem volt nagyon vastag. Pont jó volt így is feszített de nem volt fájdalmas
2019. júl. 29. 20:08
 9/23 A kérdező kommentje:
köszönöm a tapasztalatod
2019. júl. 29. 20:08
 10/23 A kérdező kommentje:
Hova tűntek a válaszok?
2019. júl. 30. 07:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!