Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túlizgultam az első alkalmat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlizgultam az első alkalmat és emiatt behatolás előtt lelankadtam. Mennyire vegyem magamra ezt a dolgot?

Figyelt kérdés
Először voltam egy egyébként nekem nagyon tetsző lánnyal. Kezdetben nem volt gond az erekciómmal (az orális szex közben), de behatolás előtt elment minden keménységem. Sajnos a lány ezt zokon vette és nem is keres azóta. Pedig átbeszéltem vele a dolgokat. Mondanom sem kell, hogy restellem a dolgot, de elvégre a lónak is négy lába van mégis megbotlik. Mit tennétek a helyemben?
2019. júl. 5. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

"Túlizgultam ...." Akkor már a magyarázatod is kész, meg az értékelésed is ("lónak is négy lába van mégis megbotlik") AKKOR VELED SEMMI GOND! A csaj meg sirhat, hogy lemaradt rolad.

Mit tennék? Kevesebbet fényesiteném a bohocot!

2019. júl. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, úgy jött ki mintha menteném magam... aláírom. Valóban izgultam, le szerettem volna nyűgözni a lányt, ami az aktusig ment is... Most meg igencsak rosszul érzem magam és be is rezeltem, hogy esetleg impotens lennék.
2019. júl. 5. 20:50
 3/8 Boszorkány_ ***** válasza:
81%

A lány kissé túlreagálta. Ez bárkivel megeshet.

Nem vesztettél vele sokat ha egy ilyen után nem akar írni!

2019. júl. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Liz* ***** válasza:
100%
Az teljesen biztos, hogy impotens nem vagy! Az meg normális, ha izgultál, ki nem izgul az első alkalomkor? És mikor átbeszélted vele a dolgokat mit mondott?
2019. júl. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez lett volna a szüzességed elvesztése? Neki hányadik lettél volna?
2019. júl. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Voltam már több lánnyal és nem volt eddig ilyen gondom. Neki nem tudom hanyadik voltam.
2019. júl. 6. 00:16
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt, hogy semmi gond, megesik az ilyen, de ennek ellenére mintha kiépült volna egy fal kettőnk között. Nem keres azóta, alig válaszol. Szóval a tettei egészen mást mutatnak.
2019. júl. 6. 00:18
 8/8 Liz* ***** válasza:
100%
Megértem, hogy ezt nem tudod hova tenni, de te ne bánkódj egy percet se. Ha ő így reagál szerintem hagyd annyiba, biztosan találsz olyat aki megbecsül!:)
2019. júl. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!