Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Volt olyan, hogy romantik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Volt olyan, hogy romantikus érzéki szeretkezésre vágytatok, és a palitok minden figyelmeztetés nélkül keményen megküldött titeket?

Figyelt kérdés
2019. júl. 31. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem, mert megbeszéljük hogy mit akarunk, és tartja is magát hozzá.
2019. júl. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem,mert kommunikalunk,ki mire vagyik az agyban.Ettol fuggetlenul van h durvulunk.19/L
2019. júl. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem, mivel nem állok le kreténekkel.
2019. júl. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Igy van ahogy előttem is írták.
2019. júl. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Általában úgy szokott lenni, hogy romantiusan és lassan csináljuk, utána átváltunk keményre. Az a legjobb, ha váltakozik a sebesség, mélység, technika, egyszerűen imádom.


De akkor vált át, amikor én kérem. Vagy ő kér, hogy hadd csináljuk még egy kicsit lassan, abba is készségesen beleegyezem.

2019. júl. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Pasi vagyok, és igen: volt hogy átjött az egyik "barátság extrákkal" csajszim és nem sokat teketóriáztam vele :)
2019. júl. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert eddig soha nem akartam romantikus szeretkezést.

A szex legyen, vad, és izzasztó. Utána romantikázunk.


L

2019. júl. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!