Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Volt már olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Volt már olyan, hogy nagyon tetszett nektek egy srác, de kiderült róla, hogy szűz és a vonzalom abba maradt?

Figyelt kérdés
2019. júl. 31. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos igen ez rendszeresen elofordul. Nem a valosagban,hanem a virtualis eletben a telefon moge bujva xD.23/L
2019. júl. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Nem
2019. júl. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy aranyos srác akivel pár évvel ezelőtt ismerkedtem. Először messengeren beszélgettünk és egymásra hangolódtunk hamar. Amikor első randin találkoztam vele nagyon kedves volt és jó volt vele beszélgetni de kicsit félős volt. Második randin se merte megfogni a kezemet, nem mert megölelni mindig csak én öleltem meg. többször is esélyt adtam neki arra hogy megcsókoljon de nem csinált semmit. Ez engem annyira elkeserített hogy a randi végén a vonzalmam megszűnt felé. Mondta hogy szeretné hogy legyen folytatás de nem akartam megbántani ezért azt mondtam neki hogy két hét szünet legyen mert nem tudom eldönteni még hogy akarok-e komoly kapcsolatot. Addig nem írtam neki messengeren. Pontosan két hét múlva megkérdezte messengeren azt hogy hogyan döntöttem erre azt írtam hogy nem szeretnék most kapcsolatot aztán letörölt engem. 23L
2019. júl. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Két évvel ezelőtt lehetőségem lett volna elvenni egy fiúnak de sajnos sokat dolgozott én suliba jártam és valahogy nem tudtuk össze hozni a dolgot. Nagyon szívesen elvettem volna neki és megtanítottam volna pár dologra. Azóta lehet más volt a szerencsés, irigylem mert jó pasi volt. 22/L
2019. júl. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!