Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hetero srácokat kérdezem!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voyager24 kérdése:

Hetero srácokat kérdezem! Volt már példa hogy tetszettetek egy meleg srácnak? Ha igen honnan tudtátok hogy a srác meleg? Milyen jelekből hogy bejöttök a srácnak? Egyébként nagy ritkán előfordul hogy elképzelitek milyen lenne egy sráccal járni? Thnkx

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik nekem, én meleg vagyok, ő elvileg hetero bár sok sok félreérthető jel van. Egy hetero srác szerintem nem szemezik folyton és nem vigyorog idétlenül állandóan egy másik srácra. El tudjátok azt képzelni hogy szimplán csak cukinak tart ? Ő 25 éves, én 29, de először 21 évesnek nézett engem mert hát fiatalos vagyok :P Egy hetero srác gyengéden oldalba bök egy másik srácot hogy kérdezzen tőle valamit (egyszer történt meg) ????

2018. nov. 17. 22:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
7%
az egyik pesti barban unnepeltunk a haverokkal egy szulinapot. epp a pultnal alltam akior mellem allt egy srac (duci vekonyhangu). Elotte 10percel probalt volna bemutatkozni nekunk kint mikozben cigiztunk de kinevette mindenki 😅 amikor mellem allt megfogta a karomat azt elkezdte nyomkodni en meg majdnem megvertem 😂aztan meg majdnem megverte masik 10haverom is 😂😂😂
2018. nov. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
8%
vazzeg ha azt mondja, hogy hetero hagyd békén. sacc az ilyenek miatt utálják a melegeket.
2018. nov. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
6%
Egyszer elkezdte verni előttem a villamoson. Máskor az öltözőben szólított le.
2018. nov. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Várj! Ha akar valamit, majd tesz félreérthetetlen jeleket is! Bátorítsd. Mosolyogj rá, Te is bögd oldalba, szemezz vele!
2018. nov. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Volt. Pènzt ajànlott...
2018. nov. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Többen is próbálkoztak már. Megmondták hogy melegek, valaki csak szexet akart valaki kapcsolatot, de pénzt is ajánlottak.
2018. nov. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Azért a normálisabb melegek nem ilyenek. Soha nem közelednék senki felé úgy csak ha lennének egyértelmű jelek hogy neki is tetszem. Pont az a baj hogy sok a nem egyértelmű jel.
2018. nov. 18. 13:31
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Te biztos pasi vagy? Cukinak tart? Egy hetero nem fog cukinak tartani egy másik pasit.
2018. nov. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok, persze nem az a kifejezetten férfias. Arc szőrzetem sincs de azért làtható hogy fiú vagyok. Mivel vannak fiatal kisfiú rokonai akikkel le van együtt fényképezve és nagyon édesek arra gondoltam hogy cukinak tart. 29 vagyok de csak 21.-nek nézek ki. Ő 25 . Ha heteró akkor nem tarthat engem szimpatikusnak vagy cukinak ? Csak a jeleket amiket tapasztalok próbàlom értelmezni.
2018. nov. 18. 14:28
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem bírom felfogni miért akar cuki lenni egy majd harmincas pasi.. még nőnek is gáz. Nekem nőként sértő, lealacsonyító ha cukinak néz akiben én potenciális partnert látok.
2018. nov. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!