Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők nektek inkább melyik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nektek inkább melyik a fontosabb? Hogy a férfi figyelmes és maximálisan kielégítő legyen az előjáték során, vagy inkább az, hogy tudjon sokáig és jól dugni?

Figyelt kérdés
Gondolom ideális az ha mindkettő, de ha csak az egyiket választhatnátok akkor melyik?

2019. júl. 31. 20:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%
Spkaig jol,kemenyen erosen dugjon.tobb orán at
2019. júl. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
#11 nem melegekrol es segglyukrol szol a kerdes.
2019. aug. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
1. Mert nekem a minőség fontos,nem a mennyiség ;)
2019. aug. 10. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
66%

1. Szerintem és a szexuálpszichológia szerint is ahhoz, hogy egy nőnek igazán jó legyen a szex, kellő képen fel kell izgulnia. Ez a mi esetünkben nem úgy megy mint a paliknál, hogy meglát egy dús keblet vagy egy formás popsit és felugrik a Jancsi a gatyában. (Tudom, tudom, ez azért erős túlzás, de a lényege, hogy a pasik vizuális inerre relatíve gyorsan felizgulnak.)

A nők zöme érintésre, érzelmekre izgul fel. Tehát ha hosszabb és szenvedélyesen az előjáték, jobban felizgul, vagy egyáltalán eljut addig,hogy felizguljon,ennek következtében utána a szex is sokkal jobban esik és sokkal élvezetesebb is.

2020. febr. 6. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!