Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, akik nsgyon sokáig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akik nsgyon sokáig birjatok, mi a modszeretek? 23L

Figyelt kérdés
Van aki 5 perc alatt elmegy, de van aki 30-40 percig is bírja akár, nekik mi a módszerük?

2019. júl. 9. 20:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Anatómia nagy részben. És pillanatnyi fizikai/lelkiállapot.


Akik sokáig bírják, azok is képesek 5 perc alatt elmenni, és kis gyakorlással, odafigyeléssel a gyorstüzelő pasik is el tudják nyújtani.

2019. júl. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Vagy késlelteti vmivel - ami nagyobb arányban jellemző - vagy pedig hátracsapja a bőrt aztán a fityma érzéketlenebb lesz idővel, van aki meg tudja kontrollálni! De többen vannak akik valamivel késleltetik!
2019. júl. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem általában 40-60perc míg elmegyek. Barátnőm örül neki, de én nem annyira. Feleennyi jobb lenne. Van amikor az izmaim hamarabb feladják, mint hogy elmenjek.
2019. júl. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Sajna én se vagyok valami gyors ezt egy nőnek köszönhetem de azóta inkább kínos az egész!
2019. júl. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A konkrét modszereteket leírjátok? Illetve mikor már el akartok menni, akkor pontosan mit csináltok másként?
2019. júl. 9. 20:19
 6/15 anonim ***** válasza:
én mindig is sokáig bírtam, még most is 30-40 perc simán, ifjabb koromban akár másfél óráig is tudtam tartani magam. Ez akkor jó, ha sorozatélvező barátnőm van, de a mostani az előjátéktól függően 10-15 perc alatt elélvez, és bár utána is jól esik neki,nincs újra orgazmusa, így én is elengedem, bár szívesen csinálnám még. nincs módszerem, tudom kontrollálni és ennyi.
2019. júl. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Boszorkány_ ***** válasza:
Vagy kontrollálja magát a pasi (mindenki egyéni módon) vagy pedig csak úgy van összerakva hogy 40-50-60 percig bírja.
2019. júl. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
Nincs módszerem,egyszerűen megy és kész 🤷🏼‍♂️
2019. júl. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
én 100-120 percig bírom átlagosan, de szerintem ez adottság
2019. júl. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem engedem magam elragadtatni.

Nekem csak akkor kezd felépülni az orgazmus, ha építem magamnak. Ha csak szimplán ellazulok és úgy történik a szex, akkor bármeddig tudnám csinálni anélkül, hogy akaratlanul eljutnék az orgazmusig.

Önkontroll kérdése az egész.

Akár attól is el lehet élvezni, hogy nézel valakit és közben megfeszülve vonaglasz, de hozzá sem érsz a nemi szervedhez, ha közben felépíted az orgazmusod magadban, függetlenül attól, hogy milyen nem vagy.

2019. júl. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!